АМКУ оштрафував “Полтаваобленерго” на 30 млн грн

АМКУ розглянув справу про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ПАТ «Полтаваобленерго».

АМКУ оштрафував "Полтаваобленерго" на 30 млн грн

АМКУ оштрафував «Полтаваобленерго» на 30 млн грн

Про це повідомляє прес-служба АМКУ. Доведено, що «Полтаваобленерго» створювало перешкоди доступу постачальникам електричної енергії за нерегульованим тарифом (ПНТ), а саме: ТОВ «ТЕК «Елком», ТОВ «Енерджі 365», ТОВ «Енергосервіс плюс», ТОВ «Енерсвіт», ТОВ «Агро–НВ» та ТОВ «ДТЕК ТРЕЙДІНГ» на ринок постачання електричної енергії.

Зокрема, «Полтаваобленерго» діями, які полягали у зволіканнях в отриманні поштових повідомлень ПНТ із заявами щодо укладення договорів про передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та вимаганні від ПНТ документів, непередбачених чинним законодавством, обмежувало доступ незалежних постачальників на ринок та в результатіпозбавило їх можливості здійснювати господарську діяльність у Полтавській області.

Відповідно «Полтаваобленерго» такими діями також обмежило промислових споживачів Полтавської області у праві вільно обирати собі постачальника електричної енергії, як те передбачено чинним законодавством.

Такі дії «Полтаваобленерго» визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем. За вказане порушення на ПАТ «Полтаваобленерго» накладено штраф у розмірі 30,1 млн грн.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Накласти можна і 300 млн, головне щоб спплатили.

2018-11-23
Влад
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: