Американський фолк-гурт з рідного штату Стівена Кінга познайомить полтавців з музикою кантрі

0

6 листопада о 19:00 полтавці можуть послухати американську традиційну музику. На сцені палацу дозвілля «Листопад» виступить кантрі-гурт «Old Grey Goose International».

Old Grey Goose International (джерело – ukrinform.com)

Old Grey Goose International (джерело – ukrinform.com)

У 2014-му і на початку 2015 року Посольство США в Україні підтримало виступ фолк-групи «The Tumbling Bones». Концерти пройшли настільки успішно, що Посольство вирішило продовжити знайомити українців з цим чисто американським музичним жанром, запросивши «Old Grey Goose International» в Україну.

Гурт «Old Grey Goose International» («Старий cивий гусак інтернешнл») грає традиційну американську танцювальну музику, використовуючи акустичні інструменти. У репертуарі їх композицій – пісні про кохання, працю, любов до життя. Митці пропагують взаємодію і взаєморозуміння між різними культурами через виконання традиційних пісень і танців та обмін ними. Адже в цьому на їх думку і полягає культурне розмаїття США

Цей музичний колектив існує вже 40 років. До Полтави вони завітають у рамках міжнародного туру, який є 13-им за ліком у історії гурту.

–     Ми виступаємо не тільки на концертах. Дуже часто граємо музику на танцювальних вечірках, аби люди могли просто танцювали. Взагалі у штаті Мен, звідки ми приїхали, є велика спільнота музикантів, які виконують цю традиційну музику. І, звичайно, ці пісні співають дуже часто, коли працюють – займаються фермерством, ловлять рибу, рубають ліс. Це невід’ємна частина нашої ідентичності, – розповіли учасники «Old Grey Goose International».

Музиканти виконують свої пісні на таких інструментах, як контрабас, гітара, акордеон, кості з лосиних ребер. Основним інструментом, на якому виконуються композиція в стилі кантрі – банджо.

Також 6 листопада американці завітають до школярів гімназії №17.

Виступ гурту в Полтаві відбудеться в рамках культурного фестивалю «Дні Америки». За день до концерту у нашому місті музиканти виступлять у Києві, а після Полтави – у Сумах.

До речі, штат Мен, який представляють музиканти, відомий ще й тим, що там проживає один з найпопулярніших письменників сучасності – «король жаху» Стівен Кінг. І він теж дуже полюбляє кантрі.

Що: Концерт американського фолк-гурту «Old Grey Goose International».

Де: Палац дозвілля «Листопад».

Коли: 6 листопада о 19:00.

Вхід: По запрошенню.

Запрошення на концерт у Полтаві можна замовити заздалегідь, зателефонувавши на номер 099-513-52-97 або 05322-7-50-19.

Роман Коржик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

20 липня 2018
19 липня 2018