Американські письменники поспілкувалися з полтавцями

0

4 грудня о 12:00 у Полтавському центрі “Вікно в Америку” відбулася зустріч із професійними американськими письменниками – Дженіфер Крофт, Джоан Кейн та Крістофером Мерілом. На захід могли завітати всі бажаючі.

Pp0_o7RE-Gg

Темою даного заходу було творче написання творів. Кожен із письменників розповів про своє життя та свою письмову діяльність. Вони розповіли про те, як це – бути письменником в Америці.

Крістофер Мерріллл – журналіст, поет. Він опублікував шість своїх поетичних збірок. За одну з них він отримав нагороду The Lavan Younger Poets Award від Академії американських поетів. ВІн розповів про свою письмову діяльність, а також він наголосив на тому, що багато років тому він був учнем Йосипа Бродського.

Завдання письменника – мати достатньо мужності для того, щоб написати про те, що відбувається навколо. Письменники мають звертати увагу на все, що їх оточує. Мені ввійшло в звичку те, що вже більше сорока років я записую те, що бачу. Якщо мені щастить, то ці записи стають книгою. 

_ItjVNzaHqg

Джоан Кейн – драматург та авторка двох романів – The Cormorant Hunter’s Wife та Hyperboreal. Також, вона лауреат премії Вайтінгського товариства письменників. Письменниця розповіла про свою творчу діяльність, а саме про те, що вона – ескімос, яка походить з Аляски, тому роботи пише ескімоською мовою, а тільки потім перекладає їх англійською. Джоан Кейн прочитала один із свої віршів мовою оригіналу.

Я стала поетом та драматургом завдяки тому, що я не тільки слухала багато історій, а також читала їх. Моя перша книга називається “The Cormorant Hunter’s Wife”. Схожу історія я вперше почула в дитинстві.  Друга моя книга про Арктику і північ, а також про сім’ю та стосунки.

Дженніфер Крофт – письменниця, перекладач та критик. Вона перекладає з польської, іспанської та української мов. Її роботи були опубліковані в New York Times.

Наостанок, всі бажаючі могли зробити спільне фото з письменниками та задати свої запитання.

Катерина Шевелєва

Коментувати

21 березня 2018
20 березня 2018