Активістка, лікар та підприємці балотуватимуться по мажоритарці від «Голосу» Вакарчука

Учора на Старокиївській горі в Києві відбувся з’їзд партії «Голос», на якому затвердили імена кандидатів у народні депутати України.

Активістка, лікар та підприємці балотуватимуться по мажоритарці від «Голосу» Вакарчука

За словами лідера партії Святослава Вакарчука, «це – потужна команда із визнаних фахівців у своїх галузях, реформаторів, громадських діячів, ветеранів і волонтерів. Абсолютна більшість з них йде у парламент вперше, щоб знищити стару політику і розбудовувати нову».

До першої десятки партії увійшли:

  1. Святослав Вакарчук
  2. Юлія Клименко
  3. Кіра Рудик
  4. Ярослав Железняк
  5. Олександра Устінова
  6. Олег Макаров
  7. Ярослав Юрчишин
  8. Сергій Рахманін
  9. Соломія Бобровська
  10. Ольга Стефанишина

Також у партійних списках значаться Сергій Притула, Інна Совсун, Андрій Шараскін, Іван Примаченко, Таміла Ташева, Рустем Умеров, Олександра Дворецька, Юрій Соколов та інші.

Між іншим, після з’їзду у мережі опублікували повний перелік кандидатів по мажоритарних округах. Зазначимо, Полтавщина має 8 виборчих округів (з 144 по 151), проте від «Голосу» балотуватимуться кандидати лише по 4 з них.

144 Політуча Анна Ігорівна

146 Зауральский Ростислав Валентинович

148 Кобзар Артур Анатолійович

150 Гуйда Оксана Анатоліївна

Що ж до осіб кандидатів, ми зібрали певні досьє, на основі відкритих даних та повідомлень у ЗМІ.

Так Політуча Анна Ігорівна є громадянкою України, яка народилась 25.01.1985 р., балотувалась до Полтавської міської ради 7 скликання від «Сили людей», також  є керівником ТОВ «Поляр Інвест».

Наступним у списках йде Зауральский Ростислав Валентинович —лікар-трансфузіолог, який працює у Кременчуцькому міському пологовому будинку. У самому місті він має неоднозначну репутацію — як лікар він увійшов в 10 проекту «Нові лідери», неодноразово демонстрував досягнення у медичній сфері. Зокрема власну методику зберігання аутоплазми. Проте також Зауральський був учасником скандалу з призначенням на посаду головного лікаря Володимира Клімова, якого звинувачували у сепаратизмі.

Кобзар Артур Анатолійович — полтавський підприємець, керівник ТОВ «БК Будгруп» та ФГ «Софіяагро» та співзасновник ГО «Полтавська платформа».

Останньою у переліку «людей Вакарчука» йде голова ГО «Кремінь. Антикор» Гуйда Оксана Анатоліївна, яка також раніше очолювала обласний осередок «Сили людей». Зазначимо, раніше вона вже була депутаткою Кременчуцької міськради від «Батьківщини». Також раніше була старшим викладачем Кременчуцького державного університету імені М. Остроградського.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Саме за такою командю бачу наше майбутнє!!!

2019-06-09
Оксана
Відповіcти
0

Кругом одні аритисти скоро будуть, а де ж професійні політики?

2019-06-09
Кіра
Відповіcти
0

Багато незанайомих лиць.

2019-06-09
Вікторія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: