Активісти вимагають закрити російські банки у Полтаві

1

29 лютого полтавські активісти влаштували акцію протесту під «Сбербанком Росії», що на вулиці Жовтневій.

Screenshot_41

Фото: poltava.today

Учасники акції тримали у руках плакати та розливали червону рідину поблизу входу до банку. Таким чином вони виражали невдоволення тим, що  банки, які належать  країні-агресору функціонують у Полтаві та в Україні загалом.

Мабуть,  такі акції будуть  відбуватися на постійній основі. Це не  є якоюсь  гучною  акцією, ніхто не має наміру якось бурхливо себе поводити. Ми просто заявляємо, що ми проти того, щоб на території нашої країни працювали російські банки. Всі знають, що ми воюємо з цією країною,  а наше керівництво підтримує цей бізнес. Ми проти цього  і ми будемо боротися  з  цим, – повідомив лідер полтавського осередку «Правого сектора» Марко Чаус.

Також лідер полтавського «Правого сектора» зауважив, що подібні акції будуть  влаштовуватися до тих  пір, поки російські банки не закриють.

Уже  є певні перемоги, деякі російські банки пішли з українського ринку. Та лишилося багато таких, які ще працюють і ми вважаємо це національною зрадою, – додав пан Чаус.

 Юлія Злепко

Коментувати

1 Коментар
Активіст
• 17:26 | 29 лютого 2016

Так а сенс? Вони все одно платять податки в Україну. А по-друге, перед тим як закривати банк потрібно подумати про тих людей, хто там працює!!!

Відповіcти
20 березня 2018