Активісти привезли 40 тисяч одноразових масок для дітей

0

2 лютого полтавські активісти передали чергову гуманітарну допомогу місцевій лікарні.

DSC_1116_1500x1000

Зважаючи на епідемію грипу, що шириться Україною, полтавські активісти у рамках волонтерської допомоги привезли 40 тисяч одноразових масок до Полтавської дитячої міської клінічної лікарні, із них 20 тисяч для дітей віком від 2-х до 6-ти років , решта від 6-ти до 12-ти років. А також – декілька іграшок, медичне приладдя, пінцети, ножиці. Передали багато технічного обладнання, серед яких ліжка, тумбочки та коляски.

DSC_1110_1500x1000

Нагадуємо, що 25 грудня, ті ж активісти отримали гуманітарний вантаж з Європи: різне технічне обладнання для медичних закладів та для зони АТО.

Отриманий вантаж вже розподілили між чотирма полтавськими лікарнями: Полтавською центральною районною клінічною лікарнею; Полтавською обласною клінічною лікарнею ім. М.В. Скліфосовського; Полтавською обласною клінічною лікарнею відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім’ї та репродукції людини, медичної генетики; Полтавським обласним клінічним онкологічним диспансером Полтавської обласної ради.

На цьому вони вирішили не зупинятися.

На весну у нас запланований великий проект з гуманітарної допомоги. Сподіваємося, що наступного разу вдасться привезти більш коштовні речі, наприклад апарат для дихання. Ми все це отримуємо через українську діаспору з Європи, – розповів депутат міськради Вадим Ямщиков.

Олена Костиря

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018