Аграрії Полтавщини взяли участь у виставці «АгроПром-Полтава»

0

11 листопада у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відкрили міжрегіональну виставку-презентацію «АгроПром-Полтава». Захід приурочили до Дня працівників сільського господарства.

dsc_0199

Фото: adm-pl.gov.ua

На відкритті були присутні голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Петро Ворона. Вони висловили привітання працівникам аграрної промисловості та подякували їм за плідну працю. Також аграріям вручили нагороди.

Нам на Полтавщині є чим пишатися — ми маємо дуже хороші показники, щодо вирощування сільськогосподарської продукції. Полтавські аграрії цього року зібрали майже 5 мільйонів тонн зернових. Ми займаємо лідируючі позиції з виробництва м’яса і молока — і це заслуга аграріїв, якими ми по праву пишаємося. Відзначаючи їхнє професійне свято, ми дякуємо їм за плідну працю, — наголосив Валерій Головко.

На заході було презентовано досягнення не лише полтавських аграріїв. До участі у виставці долучилися представники агробізнесу з усієї України. Вони демонстрували засоби механізації для малих сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, дачних ділянок, спецодяг та спецлітературу, продукти харчування, які можна було не тільки купити, а й скуштувати.

Організатори повідомили, що «АгроПром-Полтава» має на меті стати важливою ланкою для налагодження економічних зв’язків та надійного партнера.

Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018