95 родин учасників антитерористичної операції з Полтавщини забезпечили житлом

Трибуна
14:10 | 12 жовтня 2018
0

Впродовж 2015-2018 років, в рамках державних програм, до області надійшло 62 млн грн., які спрямовано на забезпечення житлом 95 родин учасників антитерористичної операції. Зокрема житлом забезпечені 41 сім’я загиблих учасників АТО та 54 сім’ї осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій.

жилье-АТО-сайт

Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації повідомляє, що в області реалізується Комплексна програма соціального захисту і соцзабезпечення населення, пріоритетним завданням якої є надання додаткових соціальних гарантій учасникам АТО, операції об’єднаних сил, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.

В рамках Програми забезпечується надання наступних додаткових соціальних гарантій:

– виплата матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету сім’ям у разі загибелі учасника антитерористичної операції, операції об’єднаних сил у розмірі по 25 тис. грн.; на упорядкування території поховання у розмірі по 10 тис. грн.;

– виплата щомісячної стипендії у розмірі прожиткового мінімуму на кожну дитину віком до 18 років загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції, операції об’єднаних сил (з 01.07.2018 року по 1777 грн щомісяця);

– забезпечення санаторно-курортним оздоровленням членів сімей загиблих ветеранів війни, з числа учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.

У поточному році у період з 1 по 10 жовтня Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області проведено виплату по 2 тис. грн всім 354 членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, шляхом зарахування коштів на рахунки у банках та через відділення поштового зв’язку.

Анна Хачатрян

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: