7 полтавських спортсменів і 2 тренерів отримуватимуть президентську стипендію

0

Боулінг, карате і настільний теніс – представники цих видів спорту Полтавщини – 7 дефлімпійців та паралімпійців відтепер отримуватимуть президенську стипендію. Крім того і двоє тренерів видатних спортсменів матимуть відповідну винагороду.

zakladnyi

Геннадій Закладний

Щомісячну винагороду від Петра Порошенка за спортивні досягнення призначили шістьом спортсменам у розмірі 7 тисяч гривень:

Антон Велієв  – чемпіон Європи 2015 року з тенісу настільного;

Геннадій Закладний – чемпіон Європи 2015 року з тенісу настільного;

Катерина Ковальчук – бронзова призерка чемпіонату світу 2015 року з боулінгу;

Інна Мажар – чемпіонка Європи 2015 року з карате;

Олександр Махно – чемпіон Європи 2015 року з карате;

Олександр Тритяк – чемпіон Європи 2015 року з карате.

Трохи більшу за розміром щомісячну винагороду (9 тисяч гривень) отримає срібний призер чемпіонату світу 2015 року з боулінгу Владислав Яловега.

bouling

Владислав Яловега, Катерина Ковальчук

До того ж стипендію отримуватиме тренер Владислава Яловеги – Віктор Дикін  – старшому тренерові збірної команди України з боулінгу та тренерові срібних призерів чемпіонату світу 2015 року В. Данилюка  та В. Яловеги. Розмір – 9 тисяч гривень.

Наставник Олександра Третяка, Олександра Махна та Інни Мажар – старший тренер збірної команди України з карате та тренерові чемпіонів Європи Микола Богодистий також має стипендію 7 тисяч гривень.

Загалом Президент України призначив стипендії для 42 спортсменів паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їхніх тренерів. Призначена вона для фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні.

Юлія Логвиненко

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018