7 полтавських багатоквартирних будинків не готові до опалювального сезону

Олександр Крумін
13:10 | 08 жовтня 2018
0

Про це сьогодні йшлося на черговій апаратній нараді Полтавського міськвиконкому, повідомляє офіційний сайт міської ради.

Опалення-2

Зі слів начальника “ЖЕО № 2” Олександра Ландара, житлові будинки, що знаходяться на балансі міста, готові до опалювального сезону на 100%. Виняток — 7 будинків, де тривають капітальні ремонти.

Що ж до закладів освіти, то на 8 жовтня до старту опалювального сезону готові 37 шкіл з централізованим теплопостачанням. Не підготована станом на сьогодні ЗОШ № 3, де продовжується капремонт. Проте, навчальні класи, де займаються школярі, посадовці пообіцяли забезпечити теплом.

Готові до старту сезону й навчальні заклади, оснащені іншими засобами опалення. Зокрема, школа № 35, що облаштована електрокотельнею, а також ЗОШ № 8, 25, 36, що мають власні теплогенераторні станції. Крім того, цього тижня розпломбують котельну ЗОШ № 8.

Також, за словами учасників наради, у Полтаві готові до подачі тепла 40 дитсадків. 10 закладів дошкільної освіти міста мають власні теплогенераторні, та половина з них досі не розпломбовані.

За інформацією, наданою начальником міського управління охорони здоровя Сергієм Котовим, всі лікарні та амбулаторії Полтави повністю готові до опалювального сезону.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: