7 ідей, де відпочити на травневі свята

Травневі свята — гарна нагода відправитись у подорож. І якщо ви не маєте закордонного паспорту чи бажаєте просто відпочити в Україні, ми підготували для вас перелік цікавих місць, де можна провести кілька днів та відволіктись від рутинної роботи.

7 ідей де відпочити на травневі свята

7 ідей де відпочити на травневі свята

Першим до нашого списку потрапив тихий та затишний Луцьк. Не надто популярний серед туристів, але при цьому не менш красивий, ніж Львів. Спокійний ритм життя та пам’ятки архітектури вражають не менше, ніж доступні ціни. Завітавши до Луцька, ви можете насолодитись історією в Острозькому заповіднику чи відвідати один з двох замків — Дубенський чи Олицький. А для закоханих чудово підійде «Тунель кохання».

Якщо вас більше приваблює гастрономічний туризм, то завітайте до Мукачева. З 3 по 5 травня тут триватиме фестиваль “Огіно і Мнясо”. Відповідно до назви, туристів очікують страви з м’яса на вогні. Окрім поєднання страв різних національних кухонь, місто славиться чудовим крафтовим пивом.

Оздоровитись та набратися нових сил можна на санаторному курорті у Миргороді, чиї мінеральні води відомі лікувальними властивостями.

Також ви можете поєднати гастротуризм з відвідинами історичних замків у Кам’янці-Подільському, де з 1 по 5 травня відбудеться “Історичний пікнік” – фестиваль експериментальної археології.

Звичайно, ви можете відвідати улюблений багатьма Львів, проте на травневі свята ціни у місті значно зростають, а оформити бронь у готелі буває складніше, ніж потрапити з Розсошенців до центру Полтави.

Ще одним цікавим містом, куди можна завітати, є Умань. І якщо ви вважаєте, що Умань — це Мекка для хасидів, то віднедавна до міста почали з’їжджатись і звичайні туристи, адже тут відкрили співаючі фонтани “Перлини любові” в парку Шевченка.

А для більш бюджетних туристів пропонуємо відвідати Бузковий гай у Диканьці.

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

Ніколи не були в Луцькі,якось тури і не пропонували,а це як варіант.

2019-04-29
Марина
Відповіcти
0

Порівняння Львова з Розсошенцями і Полтавою інтригуюче,такий собі креативний підхід)))))

2019-04-29
Ганна
Відповіcти
0

Поясніть,що то за іото іззамком у скелі,це де таке. Якось у вас всі фото перепутані(

2019-04-29
Марлен
Відповіcти
0

Отой замок точно не в Україні)))

2019-04-29
Тая
0

Це фото Острозького монастиря у Чорногорії. Автор вирішив керуватися фото, які запропонував Гугл, проявив тим самим свою некомпетентність.

2019-04-30
Lulli
0

А хіба бузок уже цвіте?)))

2019-04-29
Валя
Відповіcти
0

в Ужгороді цвіте…

2019-04-30
0

Останні новини:

Читайте також: