Виставка техніки та озброєння до Дня Національної поліції

На захід запросили полтавських дітей.

Нацполіція

Нацполіція демонструє методи роботи

Семирічна дівчинка підставляє руку, щоб експерт зняв у неї відбитки пальців. Поряд — ціла черга з подружок, які хочуть спробувати теж. Трохи далі хлопчаки приміряють бронежилети і обережно беруть до рук справжню зброю. Хтось зручно вмостився у крісло водія патрульної машини та час від часу вмикає сирену, а інші просять зробити з ними селфі серйозного чоловіка у камуфляжній формі та з нагородами. І цим змушують його зніяковіти і посміхнутися. Усе це — на виставці техніки та озброєння, яку з нагоди Дня Національної поліції влаштували сьогодні біля обласного Управління МВС.

Нацполіція

Виставка техніки Нацполіції

Нацполіція

Виставка техніки

– На виставку спецтехніки та озброєння, що перебуває на оснащенні Нацполіції, ми запросили, насамперед, дітей. Хочемо познайомити їх з нашою роботою, здружитися, щоб діти знали, що завжди можуть звернутися до поліцейських за допомогою і не мали упередженого ставлення. Участь беруть також патрульні поліцейські, бійці спецпідрозділів. Для нашого управління такі заходи вже є традиційними, — сказала начальниця відділу ювенальної превенції Полтавської області Ірина Карюк.

Нацполіція

Під час заходу

Нацполіція

Діти розглядають озброєння

Тут можна було дізнатися, як працює криміналістична лабораторія, побачити костюм та знаряддя вибухотехніків, розпитати про різні види зброї, посидіти у справжній бойовій машині. Усіма можливостями юні відвідувачі виставки скористалися на повну. Але цікаво було не тільки дітям.

Нацполіція

На виставці

Нацполіція

Демонстрація зброї

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: