5 цікавих фактів про популярні бренди

Будь-яка велика компанія час від часу змушена приводити свій логотип у відповідність з часом, філософією бренду, а також власними цілями. По головному візуальному образу можна простежити історію розвитку самої компанії, а також світового маркетингу і дизайну. Іноді це прагнення вперед буває пов’язане з цікавими або забавними історіями. Ми зібрали добірку з п’яти цікавих фактів про популярні бренди, про які ви раніше, мабуть, і не здогадувалися.

Hugo Boss: від уніформ для робітників до ділових костюмів

Сьогодні компанія Hugo Boss відома на весь світ своїми діловими костюмами. Але на початку свого існування, в 20-30-роках минулого століття, компанія спеціалізувалася на пошитті одягу для робітників, а потім — уніформ для поліцейських, залізничників й листонош.

Найбільш впізнаваний бренд у світі — Coca-Cola

94% людей на Землі знають бренд Coca-Cola. А маркетологи компанії запевняють, що слово «Кока-кола» друге, яке можна вважати інтернаціональним. Першим словом виявилося «окей».

Форма Ritter Sport обрана для курток з квадратними кишенями

Шоколад Ritter Sport почали виготовляти у формі квадрата після того, як в 30-х роках минулого століття популярними стали куртки з квадратними кишенями. Рішення компанії виготовляти шоколадні плитки, які б вміщалися в ці кишені, не ламалися і мали б вагу звичайної шоколадки.

BMW спочатку виробляла двигуни для літаків

Компанія BMW на початку свого існування виробляла двигуни для літаків, а тодішній логотип дістався їй від RappMotorenwerke. Компанію заснували в Баварії, тому сегменти кола й пофарбовані в білий і синій кольори.

Слово «Google» — від одиниці зі 100 нулями

Слово «Google» має стосунок до слова «Googol», що позначає одиницю зі 100 нулями. І саме це математичне значення й було початковою назвою всесвітньої пошукової мережі. Помилково або навмисне одного разу слово «Google» було написане у рахунку, який команда проекту отримала від першого інвестора. І надалі саме його команда й почала використовувати.

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

Про гугл не оняла. Яка одиниця зі 100 нулями?

2019-07-05
Вікторія
Відповіcти
0

Все просто. Назва походить від реально існуючого слова «гугол» (googol), що позначає число, рівне десяти у сотому ступені. Просто закінчення «ol» поміняли на «le» і стало круте слово. Все геніальне просто.

2019-07-05
Жека
0

Добре ,що вони вчасно переналаштовуються, бо є випадки,коли так не щастить і випадають з колії.

2019-07-05
Діма
Відповіcти
0

БМВ робили двигуни? Так от чого і зараз ці машини видають такий звук,як самольот.Клас. Люблю БМВ.

2019-07-05
Єгор
Відповіcти
0

от про форма Ritter Sport ніколи не думала,це цукерки такі є,а от шоколадок не бачила. Аж цікаво стало.

2019-07-05
Міла
Відповіcти
0

Та ваааще крутяки, так розвиваються і завжди актуальні у всі часи.

2019-07-05
Алла
Відповіcти
0

Цікава інфа. Багато чого не знала про речі,які щодня на око попадаються.

2019-07-05
Варя
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: