5 психологічних прийомів, як продовжити вихідні

Вихідні, особливо, якщо вони проходять весело і в хорошій компанії, пролітають, як одна мить. А потім в неділю ввечері ви вже починаєте чекати наступні 48 годин релаксу та відпочинку в кінці тижня, який ще не почався. Якщо втома прийшла до вас з понеділком, тоді читайте, як зробити найближчі вихідні максимально корисними. 

1. Починайте вихідні вже в п’ятницю ввечері

Переконайтеся, що у вас є грандіозні плани на вечір п’ятниці. Виходьте погуляти в місті, йдіть на вечірку або влаштуйте вечірку у себе вдома. Чому? Тому що перенести всі веселощі з вечора суботи на вечір п’ятниці — прекрасна ідея! Ви будете виснажені, особливо якщо вживали алкоголь, і зможете досхочу відіспатися один раз за вихідні, не витрачаючи на це половину неділі. Таким чином, розділіть свої вихідні на три частини: йдіть у відрив у п’ятницю, в суботу влаштуйте собі день відпочинку, а в неділю продуктивний день.

2. Плануйте. Плануйте. І ще раз плануйте

Ви, можливо, вже втомилися все планувати в свої робочі дні, але ми гарантуємо, що виконуючи кілька запланованих справ на вихідних, ви відчуєте, що вони стали здаватися помітно довшими. Відвідайте новий ресторан, зустріньтеся з друзями, яких давно не бачили, сходіть на танцювальний урок або їдьте погуляти за місто. Все, що змушує вас активно пересуватися, помітно поліпшить самопочуття, настрій і, як бонус, продовжить відчуття вихідних!

3. Урізноманітьте ваше дозвілля

Не сидіть перед телевізором всі вихідні безперервно! Відмінною ідеєю буде подивитися фільм у кінотеатрі, піти на концерт або на виставку або просто поспілкуватися з сім’єю або друзями. Чим різноманітнішим буде ваше дозвілля, тим вам більше буде здаватися, що ви зробили багато за вихідні.

4. Медитуйте у неділю

Відвідати урок йоги в неділю ввечері або виконати вправи на медитацію вдома з вимкненим світлом, заспокійливою музикою і ароматичними свічками — ідеальний спосіб продовжити відчуття радості від вихідних і перенести його на прийдешній тиждень. Такий ритуал вихідного дня допомагає зняти напруження і запобігти тривогу метушливого понеділка.

5. Прийміть ванну перед сном

Чудовим завершенням ваших грандіозних вихідних стане пінна ванна з морською сіллю, ефірними оліями і чашкою заспокійливого ромашкового чаю. Такий ритуал дасть вам можливість насолодитися часом «для себе» перш, ніж почнеться новий робочий тиждень. Також це найкращий спосіб заколисати себе перед сном, тож з ванни прямо йдіть в ліжко, не відволікаючись на телевізор і соціальні мережі. Подаруйте собі глибокий цілющий сон, який наповнить вас енергією і здоров’ям на весь майбутній тиждень.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Ну навіщо говорить про вихідні в понеділок,та ще й такий дощовий і сонний. Це ж знущання )))

2019-07-08
Альона
Відповіcти
0

А чого нема пункту про город? )))Ото де релакс. Ждеш вихідних і мчиш релаксувати до земельки.

2019-07-08
Тамара
Відповіcти
0

Ну такі поради,для ідеальних вихідних. І релакс , і вечірки, і зустрічі.

2019-07-08
Маня
Відповіcти
0

Ну не знаю,коли я планую день,то він коротшає,бо треба успіть по тих планах. Я люблю спонтанність.

2019-07-08
Оксана
Відповіcти
0

В мене завжди вихідний починається у п’ятницю, я цей вечір люблю найбільше з усіх вихідних.

2019-07-08
Іра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: