5 незвичайних видів спорту

Навряд чи знайдуться люди, які не чули про футбол, баскетбол чи бейсбол. Ці види спорту поширені по всьому світу. Однак локальні спортивні заходи заслуговують вашої уваги не менше. Скажемо відразу, що творчий підхід людей до спорту не залишить вас байдужими. І навіть у цих спортивних дисциплін є вірні фанати.

1. Сирні перегони

Щороку на мальовничих Котсуолдських пагорбах проводиться гра, в якій натовп сміливців біжить вниз по схилу пагорба, в гонитві за головкою Подвійного Глостерського сиру. Люди з усіх кінців світу з’їжджаються до пагорба Купера, щоб подивитися і навіть взяти участь у цьому небезпечному, але дуже веселому змаганні.

2. Змагання зі спортивної сауни

Друга назва цього змагання — банний спорт. Головне завдання учасників полягає в тому, щоб якомога більше часу провести в сауні, нагрітій до межі. Для чоловіків температуру в парильні піднімають до 100-110 °C, для жінок вона трохи нижче — 90-100 °C. Кожні півхвилини на учасників виливають по 500 мл води.

3. Гонки на газонокосарках

Це — різновид моторного виду спорту, в якому учасники переміщуються на садових тракторах-газонокосарках. З боку це виглядає кумедно, але змагання, тим не менш, дуже серйозне і популярне.

4. Перенесення дружин

Народна фінська забава колись переросла у національний вид спорту зі своїми правилами. На роль учасників запрошуються сімейні пари, яким необхідно подолати дистанцію на 253 метра.

5. Гонки з конем

Якщо бути точними, то це гонки наввипередки з конем, а зовсім не верхи на ньому. Цей вид спорту популярний у Великобританії, а змагання проводяться регулярно з 1980 року. Довжина забігу — марафонська: 22 милі або 42 км.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Прикольно. Вміють люди розважаться!

2019-07-12
Іра
Відповіcти
0

У фільмі бачила про гонки на газонокосарках, їх там ще й прикрашала,робили гарними.

2019-07-12
Даша
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: