5 міфів про мінеральну воду

Здавалося б, про питний режим вже все розказано і не може бути ніяких розбіжностей: без якісної води неможливо бути здоровим. І про те, скільки і як потрібно пити води, всі знають. Виявляється, все трохи не так: існують спірні твердження в цьому питанні.

Міф 1: мінеральну воду можна пити в необмеженій кількості — це дуже корисно
Мінеральна вода буває трьох типів: лікувальна, їдальня і лікувально-столова. Лікувальна мінеральна вода містить високу концентрацію мікроелементів: йоду, брому, бору, солей. Вживати її слід за рекомендацією лікаря. Столова мінеральна вода характеризується зниженим вмістом цих елементів. Її можна пити скільки завгодно і готувати на ній їжу.
Лікувально-столова мінеральна вода оптимальний варіант для повсякденного вжитку: мінерали, мікроелементи і солі в ній, середньої, нешкідливої концентрації. Таку воду можна пити в необмежених кількостях, але використовувати її для приготування їжі не рекомендується.

Міф 2: Мінеральну воду не можна пити під час занять спортом

Виявляється, пити воду під час тренувань не тільки можна, але й потрібно. Зневоднення організму, що може викликати нестача води — це перше, що чекає на наш організм. Разом з потом організм втрачає корисні солі та мінерали, нестачу яких необхідно усунути. Пити лікувально-столову мінеральну воду під час тренувань набагато корисніше, ніж звичайну воду, оскільки вона відновлює водний баланс і насичує клітини мікроелементами.

Міф 3: Мінеральна вода у скляних пляшках краще, ніж у пластикових
Насправді, мінеральна вода в скляних і пластикових пляшках по якості й смаку абсолютно однакова. Єдина відмінність — у зручності зберігання. В скляних пляшках мінеральна вода зберігається довше і повільніше нагрівається на сонці.

Міф 4: Будь-яка мінеральна вода з магазину – натуральна

Це не зовсім так. Можна додати солі і мінералів у звичайну воду на заводі — склад буде схожий з природною мінеральною водою, але ось спільного у них буде мало. Справжня мінеральна вода — це складний розчин, мікроелементи та інші корисні речовини в якому містяться у вигляді іонів, газів і колоїдних частинок. Процеси природної мінералізації набагато складніші від заводських процесів насичення питної води солями та елементами. Відповідно, якість мінеральної води, видобутої з джерела, набагато вище.

Міф 5: Джерельна вода — корисна та безпечна

Ми звикли вважати, що джерельна вода — найчистіша і найкорисніша. Все це правда, та санітарний стан багатьох джерел перебуває у дуже поганому становищі. Вони забруднені відходами діяльності людини та стічними водами. Такі джерела дуже потребують очищення. Перш ніж використовувати воду з джерела, бажано отримати аналіз її хімічного складу.

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

Так а як же правильно обрать води чи яку рекомендуєте?

2019-07-07
Зоря
Відповіcти
0

Все залежеть від виробника,є ж такі шо воду з крану наливають, а ми віримо. Треба розбираться звідки везетья вода чи є там джерела.

2019-07-07
Діна
Відповіcти
0

А хтось готує їсти з мінералки??Чи шо то в міфі 1)

2019-07-07
Ірина
Відповіcти
0

Те,що раніше називали істиною, стало міфами. Ще й так розбили в прах!

2019-07-07
Тома
Відповіcти
0

Не люблю солоних мінералок, бо дуже не натуральний смак. Щось колотять туди чи домішують.Ну пить не можливо.

2019-07-07
Ольга
Відповіcти
0

Хто б міг подумать,шо мінералка така підступна.

2019-07-07
Віка
Відповіcти
0

Завжди спорила про воду в пластику,вона ж даже віддає вкусом пластику,як вона може буть однакова. Я не согласна з цим міфом.

2019-07-07
Надя
Відповіcти
1

Останні новини:

Читайте також: