Секретаря міськради Оксану Деркач звільнено з посади голови міського осередку партії “Рідне місто”

Ситуацію зі звільненням прокоментувала сама пані Деркач, а також очільник партії Олександр Удовіченко.

Рідне місто

Рідне місто

Оксану Деркач звільнено з посади голови Полтавської міської організації партії «Рідне місто», повідомила прес-служба партії. Таким було рішення загальних зборів. Однак, повністю своїх зв’язків із «Рідним містом» вона не пориває, твердить лідер партії Олександр Удовіченко. Залишається її рядовим членом:

– Оксана Деркач мала зробити вибір: залишитися або очільницею міського осередку, або секретарем міськради. Вона вибрала останнє. Це її право, і ми не будемо ініціювати її відкликання з посади секретаря. Адже депутатів, у першу чергу, вибирають люди. Значить, довіряють їм. А ми поважаємо рішення своїх виборців. Однак, партія «Рідне місто» продовжує бути у конструктивній опозиції до чинної міської влади, виступає проти ігнорування інтересів громади та не підтримує одноосібні рішення мера, які ідуть в розріз з потребами міста і його мешканців. Наша політрада зараз формуватиме позицію партії щодо кожного важливого для полтавців питання, доноситиме її до наших міських депутатів. І, звісно, ми очікуємо підтримки і з їхнього боку, і з боку секретаря міськради.

Олександр Удовіченко заперечив «розкол» всередині партії після рішення про звільнення Оксани Деркач. Сказав, що ні депутати, ні активісти не висловили жодних заперечень. Питання про нового очільника міської організації поки що не піднімається. Наразі цю функцію бере на себе сам Удовіченко.

Рідне місто

Рідне місто

Оксана Деркач каже, що заяву про звільнення вона написала сама:

– Навантаження у мене як у секретаря міськради весь час збільшується. Проекти, якими я зараз займаюся чи до яких долучаюся – Бюджет участі, Програма реконструкції парків та скверів Полтави, Стратегія розвитку міста та інші – вимагають багато часу та зусиль. Мені дійсно важко поєднувати ці виклики з посадою очільниці міської організації «Рідного міста». Тому я вирішила віддати перевагу посаді секретаря міськради, тому що так зможу реалізувати задумане і принести більше користі полтавцям.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: