На Crazy Santa Challenge у Полтаві 1січня бігли 150 людей

Організатори кажуть: наступного року претендуватимуть на проведення наймасовішого забігу в Україні.

Крейзі Санта Челендж

Крейзі Санта Челендж

Цього 1 січня традиційний вже для Полтави забіг Crazy Santa Challenge виявився наймасовішим за всі роки проведення. Організатори з New Run – Полтава порахували: стартувало близько 150 людей. До фінішу – через 5 км – добігли усі. Наступного року у Полтаві вже планують влаштувати найбільший новорічний забіг в Україні. Адже, говорять організатори, навіть у мільйонниках першого січня збирається зазвичай не більше 200-300 людей.

Спортсмени бігли від Корпусного парку до пам’ятника Зигіну та назад. Вулиці цього разу не перекривали, однак бігунів супроводжував екіпаж поліції на авто. Багато учасників були вдягнені у карнавальні костюми: капелюшки Санта-Клауса, ріжки та котячі вушка. Був серед них і чоловік у вбранні Діда Мороза.

Цього разу у Crazy Santa Challenge переміг спортсмен з Дніпра. Каже, до цього забігу готувався спеціально.

– Дуже дружна і радісна атмосфера, збір однодумців, – каже Віталій Сень, який бере участь у забігу вже вдруге. – Люди на зупинках нас дуже гарно сприймали, вітали, бажали щастя в новому році. Дорогу не перекривали, але я був свідком, як водій маршрутки зупинився, щоб пропустити бігунів, хоч міг їхати на зелене світло. А люди махали у вікна і посміхалися. Так що масові старти у Полтаві почали сприймати позитивніше, скоро, думаю, вони будуть сприйматися як щось обов’язкове у нашому місті.

Крейзі Санта Челендж

Крейзі Санта Челендж

Челендж закінчився шампанським всім, хто фінішував.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: