Полтава завершує голосувати за проекти Бюджету участі

0

До завершення голосування за проекти Бюджету участі залишилося три дні. Цього року полтавці подали 17 великих (до 1 млн. грн.) та 65 малих (до 300 000 грн.) проектів.

Бюджет участі

Бюджет участі

Серед великих: облаштування вуличного освітлення у мікрорайоні Огнівка та в Малих Будищах, створення зон відпочинку у сквері «Матері та дитини» і на ставках у мікрорайоні Сади-2, проведення масштабної інформаційної кампанії щодо сортування відходів і тематичні вуличні фестивалі, реконструкція стадіону у с.Залізничників, ремонт у Центрі розвитку дітей з особливими потребами «Зернятко», закупівля комп’ютерів для дільничних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги та створення сучасного публічного простору у Студентському сквері. Без традиційних для кожного бюджету участі дитячих та спортивних майданчиків теж не обійшлося. Зокрема, на околицях міста.

Серед малих проектів встановлення ігрових та різних спортивних майданчиків – у пріоритеті. Серед них навіть один інклюзивний дитячий майданчик, який би дозволив повноцінно розважатися також дітям з особливими потребами. Однак трапляються і нестандартні рішення. Так, полтавці хочуть облаштувати місця для вигулу собак, збудувати помост та замінити рослинності біля вуличної сцени поблизу музучилища, створити селфі-зону з прикольними вуличними скульптурами у Студентському сфері. Пропонують проводити відкриті лекції для громадян для ознайомлення з правами та обов’язками, встановити LED-світильники у Корпусному парку і Сонячне дерево для зарядки старт-пристроїв, проводити тренінги для створення власного бізнесу і фестиваль вуличної їжі, організувати школу роллерів та битву інженерних розробок.

Проголосувати можна на сайті Полтавської міської ради у рубриці «Бюджет участі» за допомогою BankID або у пунктах голосування, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Всі проекти, а також перелік місць для офлайн-голосування можна побачити тут: http://www.rada-poltava.gov.ua/people/parcutupator/

Свої голоси за проекти вже віддали майже 4 тисячі полтавців. Можна підтримати один великий і один маленький. І лише один раз.

Нагадаємо, реалізовуватимуть ці проекти наступного, 2018 року. На це у міському бюджеті передбачено 5 млн. грн.

15 липня 2018
14 липня 2018