Депутатів закликають підтримати законопроекти, які захищають права українських бійців

Наразі 9 законопроектів щодо підтримки українських військових залишаються без розгляду та досі не внесені до порядку денного.

Верховна Рада (фото - ICTV)

Верховна Рада (фото – ICTV)

ГО «Юридична сотня» закликає народних депутатів підтримати 9 законопроектів, які допоможуть учасникам війни України проти агресії Росії та членам їхніх родин захистити свої права й отримати державну підтримку. Юристи стверджують, що для голосування за ці законопроекти знадобиться всього кілька годин і просять нардепів приділити півдня українським захисникам.

Проекти законів вже певний час перебувають у «завислому» стані, стверджують юристи. І поки що навіть не внесені до порядку денного. Хоча покликані, зокрема, допомогти в ідентифікації загиблих у зоні проведення АТО українських бійців, в отриманні учасниками бойових дій вищої освіти, в наданні компенсацій за піднайом житла військовослужбовцям за контрактом та ін.. (докладніше – в інфографіці від Нікіти Колісника).

Законопроекти

Законопроекти

Юристи з ГО «Юридична сотня» також закликають українців запитати у своїх нардепів, чи готові вони підтримати зазначені законопроекти. «Трибуна» теж запитала в народних обранців з Полтавщини про це. Чекаємо відповідей.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: