Депутатів закликають підтримати законопроекти, які захищають права українських бійців

0

Наразі 9 законопроектів щодо підтримки українських військових залишаються без розгляду та досі не внесені до порядку денного.

Верховна Рада (фото - ICTV)

Верховна Рада (фото – ICTV)

ГО «Юридична сотня» закликає народних депутатів підтримати 9 законопроектів, які допоможуть  учасникам війни України проти агресії Росії та членам їхніх родин захистити свої права й отримати державну підтримку. Юристи стверджують, що для голосування за ці законопроекти знадобиться всього кілька годин і просять нардепів приділити півдня українським захисникам.

Проекти законів вже певний час перебувають у «завислому» стані, стверджують юристи. І поки що навіть не внесені  до порядку денного. Хоча покликані, зокрема, допомогти в ідентифікації загиблих у зоні проведення АТО українських бійців, в отриманні учасниками бойових дій вищої освіти, в наданні компенсацій за піднайом житла  військовослужбовцям за контрактом та ін.. (докладніше – в інфографіці від Нікіти Колісника).

Законопроекти

Законопроекти

Юристи з ГО «Юридична сотня» також закликають  українців запитати у своїх нардепів, чи готові вони підтримати зазначені законопроекти. «Трибуна» теж запитала в народних обранців з Полтавщини про це.  Чекаємо відповідей.

14 липня 2018
13 липня 2018