38 груп швидкого реагування поліції створили на Полтавщині

Тепер на виклики у сільській місцевості поліцейські дістаються швидше.

Поліція

Поліція

38 груп швидкого реагування поліції працює у сільських районах Полтавської області. Їх створили, аби правоохоронці швидше діставалися до місця події та оперативніше реагували на виклики. Адже поліцейські патрулі наразі діють лише у Полтаві та Кременчуці. В інших населених пунктах на виклики зазвичай виїздить слідчо-оперативна група. Таких груп обмаль, тож оперативникам доводилося обирати, на який виклик їхати спершу. Перевагу надавали резонансним злочинам та нещасним випадкам, а на сімейні сварки та крадіжки без обтяжливих обставин реагували в останню чергу.

– Вся область розділена на сектори. Повідомлення про злочин надходить у загальний колл-центр. І вже оператор вирішує, якій групі його передати, щоб реакція була максимально швидкою. Ці групи також патрулюють територію. Загалом, виконують ті ж функції, що патрульна поліція Полтави та Кременчука, – пояснив речник Головного управління Нацполіції у Полтавській області Юрій Сулаєв.

За його словами, крива розкриття та профілактики злочинів після створення груп реагування пішла вгору. Тим більше, що в багатьох селах посада дільничного вакантна, тож правоохоронці з груп реагування – перші люди в формі, який місцеві мешканці побачили у своєму населеному пункт за останні роки.

– Ці групи швидко прибувають на виклики, про що б не йшлося: бійка, сімейна сварка, викрадення авто, спроба проникнення у будівлю. І припиняють незаконні дії. Якщо вже на місці виявляється, що йдеться про злочин, то викликають слідчо-оперативну групу, – розказав Сулаєв.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: