Полтавці увійшли до Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України

У новоствореній раді при МВС тепер 24 людини, які представляють громадські організації з усієї України.

Громадська Рада при Міністерстві внутрішніх справ

Громадська Рада при Міністерстві внутрішніх справ

Благодійна організація «Світло надії» увійшла до складу Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України. Організацію там представляє Вікторія Лоза, яка майже рік у якості експерта співпрацювала з попереднім складом Громадської ради та зуміла звернути увагу чиновників та громадськості на багато важливих для української правоохоронної системи проблем.

– Наша організація увійшла до Громадської ради якраз за результатами цієї річної співпраці. Адже ми показали реальну роботу, готовність ініціювати і запроваджувати необхідні зміни, а не обмежувалися лише заявами про наміри та обіцянками, – підкреслила Лоза.

У «Світлі надії» нагадали, що з правоохоронцями співпрацюють давно: неодноразово допомагали людям знайти своїх родичів, безхатченкам надають притулок у Центрі соціальної адаптації, а постраждалих від домашнього насильства жінок влаштовують у нещодавно відкритий спеціальний заклад, де вони можуть почуватися у безпеці, займаються реабілітацією постраждалих від торгівлі людьми та їх поверненням до нормального життя. Однак тепер, упевнені, можливостей для реалізації важливих проектів стане ще більше. Членство у Громадській раді також сприятиме врахуванню громадської думки під час формування та реалізації державної політики. А значить, участь громадян в управлінні державними справами буде справою реальною, а не декларативною.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Огого! Дуже круто! Щиро вытаю вас!

2017-08-09
Анфіса
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: