Аргументи “за” сніданок

Кілька фактів, як доводять, що снідати важливо, корисно і навіть обов’язково.

Факти "за" сніданок

Факти «за» сніданок

Обмін речовин у тих, хто снідає, відбувається на 3-4% інтенсивніше, ніж в середньому. Також підраховано, що за рік ті, хто сніданок ігнорують, можуть набрати до 4-7 кг ваги. Основні правила првильного сніданку:

1. Перший прийом їжі – не пізніше, ніж протягом 1-1,5 годин псля пробудження.

2. Сніданок – це 20-25% денної норми калорій.

3. Зранку людина повинна відчувати легкий апетит. Якщо цього немає, то це може слугувати сигналом: ввечері ви переїли.

Дієтлоги наплягають – сніданок має бути максимально енергетичним. Основні джерела енергії – це складні вуглеводи. а значить. цільнозернові каші, хліб з борошна грубого помолу, сухофрукти, мюслі, фрукти – хороший вибір. Як додаток – сухофрукти та горіхи.

Сніданок обов’язково повинен смакувати. Якщо людина їсть каші через силу, то толку з цього не буде – рано чи пізно вона перестне снідати взагалі, навіть усвідомлюючи користь.

Каша – класичний варіант сніданку. Щоб спростити собі задачу і прискорити процес, можна використовувати пластівці. Тільки оов’язково ті,що потребують варки! Бо каші швидкого приготування (які треба просто залити окропом) не несуть великої користі і не забезпечують почуття ситості на довгий час.

Якщо вибір – мюслі, то хороший варіант – готувати їх на кефірі чи молоці. При придбанні треба звернути увагу на склад: не повинно бути цукру, глюкозного сиропа, фарбників, ароматизаторів. Ідеально: вівсяні пластівці+сухофрукти+горіхи. Все.

Бутерброд – найшвидший варіант. Хліб – краще цільнозерновий або з висівками, сир жирністю не більше 30%. Додати зелень або свіжі овочі, але точно не вершкове масло. Від ковбасних виробів теж краще відмовитися, а обрати запечене м’ясо.

Омлет – з овочами, краще на молоці, ніж на сметані. І краще запекти у духовці, ніж готувати на сковорідці.

Склянка води натщесерце – без варіантів, треба. Це позитивно позначиться на метаболізмі та роботі багатьох ситем організму.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: