Спортзал на свіжому повітрі

З настанням теплих днів «загнати» себе у вже звичний за зиму спортзал все важче. Здається, проводити вечори можна набагато цікавіше. Однак зовсім відмовлятися від тренувань не варто. Краще перенести їх у парк чи на берег річки.

Фітнес на вулиці

Фітнес на вулиці

У фітнеса на вулиці багато переваг:

  • інтенсивні кардіонавантаження (на вулиці часто займаються, наприклад, бігом) відмінно тренують серце і підтримують тонус судин;
  • заняття спортом на свіжому повітрі насичують організм киснем, що служить запорукою прискорення обміну речовин, відмінного самопочуття і високої працездатності;
  • заняття з йоги, пілатесу чи подібні їм на лоні природи допомагають знайти душевну гармонію і заряджають позитивною енергією;
  • поєднання фізичних вправ з сонячними ваннами насичує організм вітаміном D;
  • у теплу пору року організм охоче розлучається з накопиченими за зиму кілограмами, а правильно підібрана система фітнес-тренувань дозволяє підтягнути і зміцнити всі групи м’язів, тому підтягнути фігуру буде легше;
  • існує маса видів активностей, до яких можна залучити друзів чи родину – від командних ігор (волейбол, футбол) до спільної пробіжки, гри в теніс чи катання на роликах.
Фітнес на вулиці

Фітнес на вулиці

Літні тренування: топ кращих видів

1. Велосипед

Універсальний кардіотренажер, велосипед дозволяє нормалізувати роботу серцево-судинної системи. Крім того, їзда тренує м’язи ніг і сідниць, позбавляючи від целюліту, підвищує витривалість, тренує зір і допомагає впоратися з поганим настроєм.

2. Пляжні види спорту

Похід на пляж можна з успіхом поєднати з заняттям такими видами спорту, як волейбол, бадмінтон, фрізбі. Для тренувань не потрібно дороге обладнання та екіпірування, та й виглядають фізичні вправи у цьому разі як спільна розвага. При цьому користь від пляжних видів спорту величезна, в першу чергу для схуднення. До того ж помітно зміцнюються м’язи ніг, спини, плечового пояса і преса. На додаток до ігрових видів фітнесу влітку на повітрі можна із задоволенням і користю займатися плаванням, практикувати на пляжі йогу і пілатес. Не варто думати, чи не виглядаєте ви при цьому комічно. І, можливо, нтхнений вашим прикладом, іще хтось з відпочивальників приєднається до тренування.

3. Ролики

Освоївши катання на роликах, за одну годину занять можна «спалити» від 500 до 1000 ккал. Характерні рухи, які доводиться здійснювати при їзді, роблять талію стрункішою, розвивають координацію і м’язовий каркас спини, уберігаючи від захворювань хребта. Але необхідно враховувати, що катання на роликах є досить травматичним, тому не можна ігнорувати спеціальне захисне спорядження.

4. Біг і ходьба

Неспішні прогулянки – найдоступніший спосіб підтримувати фізичну активність в будь-якому віці. В останні роки широке поширення набула так звана скандинавська хода – з використанням спеціальних палиць, що нагадують лижні. Цей вид фітнесу особливо рекомендується літнім людям і тим, хто переніс травми і захворювання опорно-рухового апарату. Для ефективного позбавлення від жирових запасів підійде біг підтюпцем. Він вважається найбільш енергоємним видом фітнесу на вулиці і вимагає певної підготовленості спортсмена. Приміром, початківцю буде вкрай складно адаптуватися до високих температур або вологості і підтримувати регулярний графік тренувань. Але почати варто.

5. Силові тренування

У тих, хто займається силовими видами спорту, з настанням літа з’являється можливість доповнити традиційні тренування різновидом фітнесу на вулиці. Все, що для цього потрібно – спортивний майданчик, обладнаний лавою, турником, брусами або шведською стінкою. За допомогою цих нехитрих пристосувань можна накачати м’язи плечового поясу і рук, преса і сідниць.

Фітнес на вулиці

Фітнес на вулиці

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: