Поліцейську комісію, очолювану депутаткою Степаненко, тимчасово скасували

Світлана Варвянська
08:04 | 08 квітня 2017
0

Невдоволення роботою комісії, яка займалася переатестацією поліцейських та конкурсним відбором на службу, висловила громадськість Полтави.

Наказ

Наказ

Діяльність комісії, яка займалася конкурсним відбором та переатестацією поліцейських у Полтавській області, припинили. Щоправда, тимчасово. Відповідний указ підписав очільник Головного управління Нацполіції Полтавщини Олег Бех. За його словами, невдоволення роботою поліцейської комісії висловила громадськість після кривавих сутичок навколо арки по вул. Соборності, 27 (“Газетний ряд”). Вочевидь, у майбутньому буде ухвалено рішення про повну чи часткову зміну складу комісії.

Нагадаємо, основні претензії полтавських активістів стосувался очільниці комісії – депатутки облради Ірини Степаненко. Її пов’язують із ФОП Степаненко, який отримав дозвіл на забудову скандальної арки. На думку учасників спротиву, поліція зумисне запізно прибула на місце подій і не протидіяла начебто найнятим охоронцям арки, які застосували щодо протестувальників гумові кийки, сльозогінний газ та інші спецзасоби. Майже ніхто з них при цьому не був затриманий. Цей факт активісти пояснюють ймовірним тиском депутатки на правоохоронців.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: