Зміна орієнтирів. Фракція “Батьківщина” передумала і виступила проти забудови арки “Газетний ряд”

Депутати полтавської міськради від фракцій «Свобода», «Самопоміч» та «СДП» оголосили, що під час мітингу вимагатимуть від мерії скликання позачергової сесії, скасування дозволу на скандальну забудову арки «Газетний ряд», введення мораторію на нові МАФи та покарання тих людей, які вчинили різанину під час вчорашніх подій біля арки «Газетний ряд». Інакшої думки був депутат від фракції «Батьківщина» Анатолій Клименко. Однак його фракція змінила орієнтири, виступивши проти забудови скандальної арки.

Зміна орієнтів

Клименко сам зателефонував до журналістів «Трибуни» і повідомив, що фракція змінила свою думку стосовно арки:

– Ми вирішили, що завтра збереться комісія на чолі з головою фракції «Батьківщина» Олегом Білоножком і ми приймемо рішення про відміну рішення про дозвіл на забудову арки «Газетний Ряд», – сказав Клименко.

Кілька годин тому журналісти зверталися до Клименка за коментарем у цій справі, і він заявив, що забудова арки цілком законна.

– Забудовник має відповідні документи. Коли ці документи видавалися, ніхто тоді не протестував. Потім деякі політсили, яким захотілося пропіаритися, захотіли прийти і надати жителям допомогу. Знаєте, я щось не бачив, щоби депутати ремонтували дороги, організовували прибирання, вивіз сміття, очищення берегу річки. Всі стараються пропіаритися на гучних справах. Так, там були задіяні тітушки, і цілком зрозуміло, хто їх і для чого наймав. Але те, що ця ситуація вирішується таким методом, те що страждають люди, яких просто наймають працювати – це не правильно. Ті хто влаштував цю акцію – вони стояли ззаду і тільки вигукували гасла, спостерігали, – вважає Клименко.

Депутат також додав, що він підтримує ідею скликання позачергової сесії.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Мы категорически запрещаем запрещать!

2017-04-06
Сеня
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: