Перельоти у Європу подешевшають

Одна з найбільших бюджетних авіакомпаній Європи Ryanair зайшла на український ринок авіаперевезень та презентувала 9 напрямків перельотів – із Києва та Львова до європейських міст. Недорогі регулярні рейси почнуться уже з осені 2017 року.

Найбільша бюджетна авіакомпанія Європи Ryanair відтепер – повноцінний гравець українського авіаринку. З жовтня 2017 року компанія планує запустити 9 рейсів у Європу. Вартість перельотів, обіцяє комерційний директор Ryanair Девід О’Брайан, буде невисокою, як це властиво для лоукост-компаній Європи.

– Сьогодні надзвичайна подія – компанія-лоукост номер один в Європі буде працювати в Україні. Насправді, я хочу, щоб всі зрозуміли, що не все відбувається просто і легко. Переговори з Ryanair тривали з 2011 року. І мені дуже приємно і важливо, що нашій команді вдалося провести їх успішно. Я хочу подякувати Ryanair за те, що вони розуміють всі турбулентності нашої держави, але, тим не менше, вірять у країну. І мені дуже приємно, що саме державні аеропорти – Бориспіль та Львів, – аеропорти, з яких полетить Ryanair з України до Європи, – заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Володимир Омелян (праворуч)

Володимир Омелян (праворуч)

Чотири рейси заплановано із київського аеропорту «Бориспіль»: у Лондон ( 5 разів на тиждень), Манчестер (тричі на тиждень), Ейндговен (тричі на тиждень)та Стокгольм (4 рази на тиждень). Очікується, що пасажирський рух на рейсах компанії в аеропорті Києва складе 250 000 пасажирів. Однак, як зазначають користувачі у соцмережах, для трьох із чотирьох обіцяних напрямків потрібна британська віза, а отримати її поки що непросто.

Із львівського аеропорту запустять 7 рейсів: у Берлін, Вроцлав, Краків, Будапешт, Меммінгем, Лондон, Ейндговен.

Лоукост-компанія

Лоукост-компанія

Польоти почнуться у жовтні 2017 року. З нагоди початку роботи авіакомпанії в Україні оголосили акцію: до опівночі 16 березня квитки на жовтень-листопад 2017 року, на всі напрямки озвучені напрямки, можна придбати за 19,99 євро, повідомляє блогер Кірілл Грядовкін.

Лоукост-компанія

Лоукост-компанія

Довідково. Ryanair – найкрупніша бюджетна авіакомпанія Європи, зі штаб-квартирою у м. Сордс (графство Дублін, Ірландія). Заснована у 1984 році. Україна стала 34 країною, де авіакомпанія має своє представництво.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: