У Кременчуці народжують за безкоштовними пологовими сертифікатами

Кременчуцькі породіллі більше не платять благодійні внески у пологових будинках.

Немовля

Немовля

Більше 700 кременчужанок минулого року скористалися сертифікатами на безкоштовні пологи.

Кременчуцький пологовий будинок

Кременчуцький пологовий будинок

– Фактично, це всі жінки, які мають кременчуцьку реєстрацію і народжувала у Кременчуці. Хоча це не всі породіллі міста. Адже до нас їдуть народжувати також з навколишніх сіл та райцентрів. Зараз представники місьвиконкому Кременчука ведуть переговори з головами сусідніх райадміністрацій та сільських громад, щоб і вони забезпечили вагітних такими сертифікатами, – розказали у прес-службі Кременчуцької міськради.

Безоплатне ведення вагітності та пологів з ініціативи міської влади ввели у 2016 і в міському пологовому будинку, і в пологовому відділенні 2 міської лікарні. З сертифікатами породіллям немає необхідності вносити немалі благодійні внески у дані заклади.

Скільки коштують пологи у Полтаві, обговорюють на різних тематичних форумах. Дехто стверджує: платити чи не платити благодійні внески, кожен вирішує сам. Мовляв, на професіоналізм, відповідальність лікарів та ставлення до породіллі і новонародженого це зовсім не впливає. Інші ж молоді мами називають цілком конкретні суми благодійного внеску: від 500 грн. за природні пологи до 1500 грн. – за кесарів розтин.

Пологи

Пологи

Пологи

Пологи

Пологи

Пологи

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: