Трибуна

Незалежна преса Полтави
+23°

Парубій пояснив, чому в 2017-му дострокові парламентські вибори не відбудуться

На його думку сценарій з достроковими виборами до Верховної Ради Україні навязує Росія, але у країни-агресора нічого не вийде.

Парубій пояснив, чому в 2017-му дострокові парламентські вибори не відбудуться

Парубій пояснив, чому в 2017-му дострокові парламентські вибори не відбудуться

Про це Андрій Парубій сказвав в ефірі 5-го каналу.

 – Дочасних виборів не буде. Я глибоко переконаний, що той сценарій, який нав’язується Україні, зовні, це сценарій не український. А для агресора, який фактично обламав зуби об українську армію на сході, величезні кошти витрачаються на те, щоб дестабілізувати ситуацію всередині. Звичайно, парламент є головним майданчиком, на який здійснюється ця атака, – розповідає Парубій.

Спікер зауважив, що до схожих дій Російська Федерація намагалася вдатися у Молдові, і запевнив, що українцям в цьому плані немає за що хвилюватися.

 – Ми бачили подібні сценарії у Молдові, коли через дестабілізацію російські сили намагаються змінити вектор цілої країни. Такий сценарій намагаються нав’язати Україні, але він не буде мати успіхів у державі, – запевнив голова Верховної Ради.

Тема дострокових виборів до українського парламенту обговорюється політиками із початку минулого року. Так, екс-регіонал Тарас Чорновіл у своєму блозі на сайті «Обозреватель» писав, що такий сценарій буде вигідний Михеїлу Саакашвілі:

  – Із двох боків йде підштовхування до виборів, в яких більше зацікавлена нова сила Саакашвілі.

Саакашвілі

Крім того, ще у 2015 році про вибори говорили представники президентських сил, зокрема представник БПП Юрій Луценко.

 – Люди мають найняти собі депутата, аби відчувати результат від загальних реформ», – заявив Луценко і нагадав, що в результаті децентралізації місцеві бюджети отримали на 30% більше коштів. Зокрема, Луцьк додатково отримав 150 мільйонів гривень. Саме за них вдалося провести облаштування дворів та вулиць, – повідомлялося в УНІАН.

Луценко

Але вже наприкінці 2016-го року нардеп від депутат від Радикальної партії Ляшка Оксана Корчинська в студії Еспресо.TV висловила думку, що на осінь 2017 року парламентські вибори все ж відбудуться.

 – У 2017 році будуть вибори, до цього треба нормально ставитися. Частина парламентських сил, таких як Опозиційний блок і Батьківщина, зацікавлені, щоб вони були навесні, тому що в них зараз найвищі рейтинги. Частина політиків зацікавлена, щоб це було восени. От і вся різниця. Вибори, скоріше за все будуть, – сказала нардеп.

Дані соціологічних опитувань говорять про те, що українці підтримують ідею проведення дострокових виборів. Так за результатами дослідження, проведеного Центром Разумкова, 52 % українців підтримують ідею позачергових виборів.

Разумков

Як пишуть соціологи, їх дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 24 лютого 2016 року. Було опитано 2021 респондента віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Написати коментар

Останнi новини:

23 Червень 2017
Протестують проти того, що перукарні, у якій працюють, вимкнули електроенергію. Хоча, за словами жінок, жодних боргів перед енергетиками заклад не…
photo_2017-06-23_18-48-52
23 Червень 2017
23 червня о 18 годині полтавці зібралися біля будівлі колишнього кінотеатру Котляревського. Вони вимагають  припинити будівельні роботи,  які там ведуться…
діа
23 Червень 2017
НБУ за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 22 червня 2017 року №394-рш про відкликання банківської ліцензії та…
Грушевський
23 Червень 2017
23 червня 1917 Українська Центральна Рада опублікувала Перший Універсал. Цей документ сказав, що Україна має бути вільною, а її політичний…