«25 сходинок до незалежності», як полтавці розгадували загадки про Україну

22 серпня 2016 року відбувся патріотичний квест «25 сходинок до незалежності», організований комунальною установою «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради.

IMG_8223

– У змаганнях беруть участь молодь у віці від 15 до 22 років, це діти та молодь з багатодітних родин, внутрішньо переміщені особи, представники навчальних закладів. На сьогоднішній день рушійною силою суспільства є молодь і вона повинна бути активною. Наш квест буде допомагати молодій людині віднайти відповіді на різні запитання. Кожен з учасників отримає заохочуваний приз, – блокноти, наліпки та патріотичні пов’язки. За перше місце ми подаруємо флешки, за друге місце – навушники, а за третє – щоденники, – розповіла в.о.директора КУ «Обласний молодіжний центр» ПОР Вікторія Каюн.

IMG_8215

Партнерами патріотичного квесту «25 сходинок до незалежності» виступили: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА; Громадська Організація «ОМЦ ПЛЮС»; Волонтерський сектор ПНПУ; Всеукраїнська громадська організація «Сокіл».

Захід мав на меті підвищити обізнаність дітей та молоді про традиції, свята, історію, державний устрій, відомих людей України, створити освітньо-розважальний простір для проведення активного дозвілля для дітей та молоді.

IMG_8309

За словами організаторів, даний квест послужить формуванню ціннісних орієнтирів та громадянської самосвідомості дітей та молоді, підвищенню рівня їх знань про видатних особистостей українського державотворення, про традиції та свята, історію, державний устрій України, пропагуванню ушанування героїв боротьби нашого народу за незалежність і територіальну цілісність України та також вихованню національної свідомості і людської гідності, вихованню глибокої поваги та любові до Батьківщини серед дітей та молоді, сприяння підвищенню мотивації до проведення змістовного дозвілля на свіжому повітрі.

IMG_8264

Учасниками квесту стали учні старших класів та студентська молодь у віці від 14 ю 22 років. Серед учасників буди діти з прийомних родин, з сімей вимушено перемішених осіб, умовно засуджена молодь, старшокласники та студенти 1-2 курсів вищих навчальних закладів міста.

Загалом, 11 команд по 4 учасника виконували завдання на тематичних локаціях, таких як ; «Сторінками історії України», «Відомі постаті України», «Пісенний вернісаж», «Без верби і калини – нема України», «Козацькому роду – нема переводу» , «Козацькі забави» , «Поетична сторінка» , «Україна туристична» та «Україна духовна».

Учасники квесту мали змогу застосувати власні знання на практиці під час проходження різноманітних цікавих вікторин, розгадуванні загадок, показуючи вправність та кмітливість.

IMG_8345

IMG_8349

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: