200 тисяч українців вже скористалися безвізом

Правом безвізових подорожей вже скористалися 200 тисяч українців.

200 тисяч українців вже скористалися безвізом

200 тисяч українців вже скористалися безвізом

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Більше 76 тисяч наших громадян використовували для подорожей авіаційний транспорт, а решта прямували через автомобільні чи залізничні пункти пропуску«, – йдеться у повідомленні.

У прес-службі також зазначають, що найбільше українців слідували через кордон з Польщею та Угорщиною – 90 тисяч осіб.

Всього з початку безвізу зафіксовано 57 відмов, переважна більшість з яких через не підтвердження мети поїздки та порушення європейського міграційного законодавства під час попередніх поїздок.

Нагадаємо, 17 травня в Європарламенті відбулась урочиста церемонія підписання законодавчого акту, яким для громадян України запроваджується безвізовий режим з Євросоюзом. 11 червня українці з біометричними паспортами отримали право на безвізовий в’їзд до країн ЄС та членів Шенгенської зони за межами Євросоюзу.

Наразі Україна веде переговори щодо безвізу з рядом країн. Питання спрощення режиму поїздок порушено перед Вануату, Гренадою, Колумбією, Кувейтом, Південною Кореєю, Маршалловими островами, Мексикою, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Самоа, Соломоновими островами, Таїландом, Тринідадом і Тобаго, Тувалу та Уругваєм.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Ті, хто і до безвізу їздили, ті і у безвіз поїхали. Нових не так і багато туристів. Тому що для таких мізерних зарплат як у більшості, треба пів року збирати на путівку, а потім стільки ж на проживання збирати. За рік ціни піднімуться і все по-новому

2017-08-23
Тарас
Відповіcти
0

Грех не воспользаваться, сама мотнулась в Краков))

2017-08-23
Сара
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: