15 км дороги Київ-Харків-Довжанський планують оновити за 1,1 мільярд гривень

Служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила відкриті торги на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський (окремими ділянками).

Якщо торги пройдуть успішно, то роботи мають виконати до 31 грудня 2020 року (за умови здійснення достатнього фінансування від головного розпорядника бюджетних коштів — Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

Наразі очікувана вартість поточного середнього ремонту 15 км ділянки становить 1 185 000 000 гривень.

Кінцевий строк подання пропозицій від учасників — 17 червня. Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 35 550 000 гривень. Це гарантує перерахування суми Службі автомобільних доріг у Полтавській області (замовнику) у гарантійному випадку (тобто у разі, коли постачальник не виконав обов’язки, пов’язані з поданням тендерної пропозиції).

Зазначимо, що ціна ремонту, який планують провести, перевищує 133 тисяч євро, тому відповідно до ЗУ “Про публічні закупівлі” – це “євроторги” (“міжнародні торги”). У даному виді торгів після завершення кінцевого строку подання пропозицій, система автоматично розкриває інформацію про учасників та їхні кваліфікаційні документи, які вони подали в складі тендерної пропозиції (за винятком інформації про ціну).

Замовник вивчає відкриту інформацію і перевіряє її на відповідність вимогам тендерної документації.  Тобто розглядає тендерні пропозиції учасників до проведення аукціону і при цьому не бачить їхньої ціни. Таким чином, мінімізується ризик змови між учасниками чи замовником.

Аукціон має розпочатися 23 липня. 

Переможець має провести демонтаж для підготовки робіт, оновити дорожній одяг, укріпити узбіччя, влаштувати дорожні знаки, розмітку, металеве бар’єрне огородження. Окрім цього, у документації значиться ремонт 8 автобусних зупинок.

Раніше повідомлялось, що Управління ЖКГ Полтави планує за 40,7 млн гривень реконструювати Колективну та Огнівську вулиці.

Читайте також: Дороги та тротуари Полтави планують ремонтувати за майже 130 млн гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Аби все вдало пройшло,бо доріг не хватає…

2019-05-17
Мітя
Відповіcти
0

Які гроші на дороги уходять, а якось доріг і не більшає.

2019-05-17
Оксана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: