13-й чемпіонат з футзалу: “Севілья-Трибуна” отримала четверту перемогу

0

2 грудня у спорткомплексі Полтавського заводу медичного скла відбувся матч четвертого туру Відкритого чемпіонату ПАТ “ПЗМС” з футзалу серед аматорських команд.

З рахунком 10:6 команда “Севілья-Трибуна” здобула перемогу над командою “АМГ”.

На початку матчу Севілья-Трибуна вигравала 5:0, але вже з другого тайму, команда АМГ скоротила відставання – рахунком 6:5.

Команда Севілья-Трибуна все ж змогла розтягнути захист АМГ і забити ще 4 м‘ячі за 10 хвилин до кінця матчу.

Нагадаємо, що 13-й чемпіонат з футзалу розпочався перемогою команди “Севілья-Трибуна”. У другій грі команда також взяла перемогу над ФК “Машівка” з рахунком 5:0, але у третьому матчі команда зазнала поразки.

Зазначимо, що “Севілья-Трибуна” вже має на своєму рахунку наступні перемоги: 2010 р. – перемога у ІІ лізі Чемпіонату ПЗМС; 2014 р. – Полтавська бізнес ліга; 2014 р. – ІІ місце на Vorskla-Rock’n’Ball; 2014 р. – ІІ місце на Brooklyn CUP Autumn.