12 судів Геннадія Кернеса

0

16 листопада відбулося чергове засідання у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса.

_MG_5861

Геннадій Кернес прибув до залу суду завчасно о 10:20. Також на засіданні були присутні нардепи Михайло Добкін та Валерій Писаренко. Вони прибули підтримати Геннадія Кернеса. Засідання розпочалося вчасно. Як і було заплановано минулого разу, воно розпочалося із допиту потерпілого Олександра Кутянина.

Адвокат Кернеса Юлія Плєтнєва заявила, що покази Кутянина на поточному і попередньому засіданнях різняться. Захист Кернеса звинуватили Кутянина у хибних свідченнх та подали клопотання про витребування відповідних документів-доказів. Прокурор назвав нонсенсом те, що захист Кернеса хоче отримати документи, які не є доказами.

На сьогодні потерпілий змінює свідчення, а тому ми прагнемо щоб суд оперував заявами та свідчення Кутянина, щоб надалі приймати об’єктивне рішення, – заявив Кернес.

Прокурори наголошують, що захист Кернеса затягує судові засідання. Сам же Кернес заявив, що справа проти нього – сфабрикована і він налаштований довести це.

О 16:30 суддя оголосив перерву у засіданні до 30 листопада. Заплановано, що на наступному засіданні допитають іншого потерпілого Сергія Ряполова.

Юлія Злепко

14 липня 2018
13 липня 2018