Зворотній бік медалі мого American’s life

Зворотній бік медалі мого American’s life

Вперше за 4 тижні я реально зірвалась. Просто приїхала до океану і не могла зупинити свої сльози, хоча я взагалі не з тих сопливих дівчат і навіть не згадаю, коли плакала востаннє. Але це були не сльози радості від того, що це моє найкраще літо в житті, як мені обіцяли. Просто мій менеджер сказала мені йти додому на 2 години раніше, бо я настільки втомлена, що не можу нормально працювати.

Якщо ви читали мої попередні матеріали про рай на землі, то зараз я вам розкажу про те, як рай перетворити в каторгу. Але ви не думайте, що тут будуть тільки песимістичні речі)

Зараз закінчується мій 4 тиждень без єдиного вихідного. Як я писала раніше, я працюю на двох роботах в магазинах типу продавцем, тобто і там, і там я цілий день стою (не стою на місці, бо я постійно маю бути чимось зайнята, але я ж не можу написати «ходжу»).

IMG_2956

Перший тиждень мені було дуже важко, хоча тоді я мала найменше годин на тиждень. Якщо тоді було 40 з чимось, то зараз у мене приблизно 65.

Важко в тому плані, що у мене не було ні на що сил і я не розуміла як можна працювати без вихідних (хах, тепер розумію), ще й по 12-14 годин. Мені дуже хотілося, і зараз хочеться, гуляти, їздити до океану, знайомитися з новими людьми, бо просто провтикати літо на крутому курорті – це тупо.

Також дуже важко було, бо я взагалі не могла нічого нормально сказати англійською і майже нічого не розуміла. Мені здавалося, що мій менеджер ненавидить мене і вважає тупою, бо я постійно робила або щось не те, або взагалі не робила, бо не розуміла.

Другий тиждень мені сподобався, бо я вже почала розмовляти з покупцями, більш-менш потоваришувала з дівчатами з роботи і взагалі вже трохи звикла до цього режиму.

Але найскладнішим для мене був третій тиждень і цей, що зараз, не беручи до уваги вчорашній і сьогоднішній день. На минулому (тобто третьому тижні) я взагалі не бачила місто вдень. Я кожного дня виходила об 11-12 годинні ночі, у мене не було сил їздити на велосипеді, і я бачила океан може разів 2 за тиждень.

IMG_2875

IMG_2968

Це моє місце роботи на фото)

Цей тиждень у мене почався з дуже сильного головного болю, який не переставав 3-4 дні, потім я просто не могла ходити, бо дуже боліли ноги та спина, але все одно допрацьовувала до кінця. В один із днів я просто не могла заснути, бо в мене викручувало м’язи як при грипі, а на ранок дня 3 було відчуття, наче тебе вчора чимось переїхали.

Сьогодні зранку я реально була дуже щаслива, що нарешті у мене майже нічого не болить, але рано я зраділа) Тепер у мене почалися кількасекундні судоми у м’язах.

І, знаєте, може, якби я бачила заради чого я гроблю своє літо і здоров’я, то мені було б набагато легше. Я маю на увазі гроші. Я ще досі чекаю документ, без якого мені не дають зп. Я то отримую гроші на другій роботі, але я там працюю вполовину менше, тому мені вистачає лише віддати борги, залишити хоча б за тиждень заплатити за квартиру і купити трохи їжі на дня 2 максимум.

Але вчора я все-таки не витримала і витратила гроші на татуювання і нове взуття, бо треба себе хоч трохи побалувати)

IMG_2971

Я не хочу, щоб ви думали, що я написала це, щоб мене пожаліли і все таке) Просто я хочу, щоб ви побачили реалії цієї програми і не думали, що все буде дуже легко і гроші будуть просто так самі йти до вас у руки. Я ще працюю дуже мало і нормально сплю. Моя подруга, наприклад, йде на одну роботу о 9 ранку, потім звідти на іншу і повертається о 3 ранку. Я реально не знаю як вона це витримує. Хоча, мабуть, як і я, бо у нас немає вибору.

Зате починаєш багато чого цінувати) Ви не уявляєте, який зараз для мене кайф просто проїхатись на моїй Huffy по місту, особливо до океану, в той час, як для моїх подруг це звичне діло.

IMG_2605

Прочитавши це все ви, скоріше за все, подумаєте, що я вже жалкую, що сюди поїхала, але нічого подібного) Я насправді дуже щаслива, що маю можливість бути тут. Як би важко мені не було, але я ні секунди не хотіла повернутися додому. Я отримую кайф, коли відпрацьовую всі години і йду додому з думкою, що я це зробила. Доводиться щодня боротися з собою)

Хоча ми тут вже рівно місяць, але я ще досі в захваті від всього тут. Я дуже люблю це місто, і воно мені явно відповідає взаємністю)

IMG_2855

IMG_2967

IMG_2931

IMG_2923

А тепер перейдемо до приємного і просто трохи нової інформації)

Мода

Мені здається, що чим вище у тебе шкарпетки, тим ти крутіший. Навіть дівчата так ходять). І ці чорні зі своїми спущеними штанами на всю жопу (вибачте за слово), щоб було видно їх сімейки.

IMG_3006

3,99 бакси – це для них 3

В моїх обох магазинах я ще не бачила ціну, яка б не закінчувала на 99 центів) І вони реально на це ведуться.

Тупі та милі

Я ні в якому разі не хочу образити американців, бо дуже їх люблю, але вони насправді, в порівнянні з нами, тупенькі) Моя дівчинка на роботі не знає як правильно пишеться середа англійською і як виглядає монетний долар. А єдина фраза, яку я чую від покупців ­– це: «Оооо, це дуже мило». Вся справа в освіті насправді. Мені розповідала дівчина з України, яка тут залишилась, що колись ходила в середню школу в Міртл Біч. Типу при бажанні ти тут можеш ходити туди, якщо тут живеш. То там всі предмети вів один вчитель, який сам нічого не знав.

10 баксів і їж, що хочеш

Вчора нам розповіли про круту кафешку «Osaka», де можна заплатити 10 доларів і їсти все, що тобі хочеться. Там є суші, морепродукти, салати, соуси, смажені та запечені морепродукти та м’ясо, та навіть в сирому вигляді, де при тобі це все готують і змішують, як ти хочеш.

IMG_2972

IMG_2975

IMG_2977

IMG_2980

Ну і солодке) Тістечка та морозиво.

Весь бізнес тримають не американці

Як не дивно, але тут американці працюють на індусів, євреїв та інших представників різних національностей. Взагалі, як нам сказав один знайомий, «Тут открыть свой бизнес – нефиг делать». Просто такі ж студенти, як ми, пахають вдень і вночі, а потім через роки 4 відкривають свій бізнес.

Закон однаковий для всіх

Якщо вас зупинили за перевищення швидкості, або будь-яке інше правопорушення, фрази «Ти знаєш хто я», «Ти знаєш хто мій папа» та «Зараз я позвоню головному і він порішає» – не прокатять.

Вечірки

Взагалі для нас, тобто студентів з візою J-1, влаштовують кожного понеділка, середи та п’ятниці вечірки. Ми були на них двічі. Це притон. Ці дивні танці, коли майже всі дівчата труться своїм задом об чоловіків. Просто для нас це трохи дико)

IMG_2722

Руйнування стереотипів

Далеко не всі американці товсті) Я б навіть сказала, що майже половина виглядають дуже добре, навіть багатьом я дуже заздрю) Тим паче з цією їжею тут)

Якщо ви все-таки дочитали до кінця, то просто дякую, що витратили час, щоб почитати це все) Гарного вам дня і сил для здійснення мрій та планів) І якщо вам хочеться дізнатися щось конкретне про Америку чи Міртл Біч, пишіть в коментарях. Я просто дуже сумую за журналістикою і хочу писати, але не знаю яку конкретно тему обрати, або про що написати. Завчасно дякую!)

Залишити відповідь
Коментувати

9 Коментарі

Не коректно називати афроамериканців чорними. Взагалі неправильно.

2016-07-24
Ярина
Відповіcти
0

Ти просто невиправний оптиміст із силою волі! Умнічка. Чекаємо тебе додому)

2016-06-28
Іра
Відповіcти
0

Дуже дякую!)

2016-06-28
Ната Гостило
0

Дуже цікава розповідь. Поясніть, будь ласка, як мені, студенту, який закінчив третій курс Юридичного інституту приїхати до Америки, щоб продовжити там навчання і трішки підзаробити коштів для того, щоб можна було оплатити за навчання та на життя? Що це за віза J -1? Завчасно дякую за відповідь.

2016-06-26
Наум
Відповіcти
0

Вибачте, але не можу відповісти Вам щодо навчання, бо нічого про це не знаю. Вам краще звернутися до фірм, які цим займаються. Якщо Ви хочете трохи підзаробити і щоб вистачало на життя, то однієї роботи буде достатньо. Мені здається казали, що навчання за рік виходить десь 12 тисяч, але я не впевненна.А віза J-1 – це, як я розумію, учасники програми для студентів Work and travel, чи щось типу цієї програми.

2016-06-28
Ната Гостило
0

Ти молодчинка!! А все, що відбувається – реальне життя… Моя подружка працювала на рибзаводі в Алясці – ото де був треш!! А інша знайома в готелі в Техасі, майже цілодобово і нічогісінько не побачила за все літо. Просто треба знати заради чого ти там, а я впевнена, що ти знаєш 😉 За взуття та татуювання – респект) якщо в тяжкі хвилини себе не підбадьорювати, тоді не видно світла)) Бережи себе, спину і маж чимось ніжки 😉

2016-06-18
Альона
Відповіcти
0

Дуже дякую!

2016-06-18
Ната Гостило
0

Це поки що найкращий твій блог 🙂 дуже цікаво

2016-06-18
Юра
Відповіcти
0

Дуже дякую!)

2016-06-18
Ната Гостило
0

Останні новини:

Читайте також: