Стабільна нестабільність

Якщо ви читали мої блоги раніше, то знаєте, що моє найулюбленіше місце для їх написання – балкон. Тому просто не можу не похвалитись тим, як він виглядає зараз. Українсько-германський жіночий стиль та гроші мексиканця зробили його просто ідеальним, звісно ж в моєму уявленні балкону.

IMG_0533IMG_0579

Останні 2-3 місяці я пропала. Гроші мене реально затягнули. Працюючи хоч і до 2-3 ранку 4, а інколи і 5 разів на тиждень, я встигала заробити за ці дні стільки, як раніше майже за місяць.

Гроші – саме те, що мене завжди лякало. Стати такою ж, як більшість людей, які схиблені на них. Тільки робота та сон, а в ті дні, коли я не працюю, намагаюсь по максимуму відпочити і набратися сил, бо на вихідних я завжди працюю з 4-5 вечора до 3 ночі.

7C13B27C-97DD-42F0-B250-66AF06261F55

З вікна моєї роботи

В свої 20 років слова «п’ятниця» та «субота», що для більшості людей, а тим паче моїх ровесників, означає відпочинок та веселощі, для мене ж кожного разу як випробування. Я вже і не пригадаю, коли в останній раз взагалі була на якість вечірці.

IMG_0492

Спочатку я не могла натішитись з того, що нарешті я знайшла роботу з реально гарною зп. Так було місяць, і наступний, а зараз я розумію, що мій колумбійський друг був правий. Важлива не кінцева точка, а сам процес.

Я втратила себе. Я втратила ту дівчинку, яка була «особливою», бо від її історій і ненормальності навіть у американців волосся ставало дибки. Я забула про свої мрії та цілі, і взагалі чого я хочу від життя. І сьогодні мені про це нагадала водій Убера.

Я вже дуже давно нікому не розказувала історію про те, як я залишися в США одна і змінила 3 абсолютно різні штати. І от, як раніше це завжди було, вона з таким захопленням слухала це все і була такою натхненною, що мені стало соромно. Соромно за те, що гроші мене настільки змінили.

Нещодавно одна блогерша, на яку я підписана, зробила собі татуювання. Моє татуювання. Те, яке я мріяла зробити на знак того, що моя основна мрія життя – подорожувати.

5F721B0D-8BFE-4610-AE25-6B1DE0B41315

То ж, я вирішила діяти кардинально – звільнилась і перебираюсь в новий штат, 4-ий J І слухаючи настанови від мого менеджера та дівчинки з України про те, що це неправильно і я роблю велику помилку, я розумію, що вони мене взагалі не знають. Для них я просто далеко не найкращий офіціант, яким я насправді не є і не прагну бути. Їм найголовніше розкішний готель та завжди мати під рукою кілька тисяч, мені ж – свобода.

Останнім часом навколо мене в основному люди з сусідніх країн, або ж з України. І я бачу наскільки ми схиблені на грошах. Ми приїжджаємо сюди і пахаємо по 10-15 годин в день 6-7 днів на тиждень, забуваючи просто жити. І що б ми не говорили про те, що американці ліниві та не хочуть працювати, але вони знають як насолоджуватися життям, на відміну від нас.

Позавчора я вперше за останній місяць заснула раніше, ніж 2 година ночі та кілька днів тому зрозуміла, що взагалі не пам’ятаю, коли в останній раз бачила захід життя. Я не думаю, що це нормально.

Я не знаю, чи зможу реально колись зупинитися та жити цим життям, яке люди звикли називати «нормальним». Але для мене це слово має зовсім інший сенс. Знаю, що більшість людей мене не розуміє, бо в наших головах стабільність – це те, до чого прагне кожен. Та, схоже, моя стабільність в моїй нестабільності.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Not bad 😉

2017-04-14
Uber Driver
Відповіcти
0

Куда дальше? Чем хочешь заниматься? Где останавливаешься?

2017-04-12
Юра
Відповіcти
0

В новом блоге все напишу)

2017-04-13
Наталія
0

Наталочко, ти молодець! Ти все робиш правильно, бо це твоє і тільки твоє життя!!!))))

2017-04-11
Ірина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: