Перший пішов!

Зараз я пишу цей блог, сидячи в кафе Starbucks міста, де знімались найулюбленіші та найпопулярніші серіали мого покоління. Міста, до якого я особисто кожного разу відчуваю абсолютно різні емоції. Міста-мрії, можливостей, а також бруду та постійного руху, який циркулює в ньому 24 години 7 днів на тиждень. Міста, в яке рівно рік назад 16 травня одна дівчинка з широко відкрити очима і захватом від того, що вона б ніколи не могла навіть уявити, що зможе потрапити сюди, прилетіла до великого яблука під назвою Нью-Йорк.

Тож, з першим роком мене! Я вижила! 🙂

unnamed (7)

Якби мене попрохали оцінити, як тут це роблять в госпіталі, від 0 до 10 біль, яку ти відчуваєш, то за цей рік я б віддала 8,5, а то і 9.

Мої блоги завжди наповнені позитивом та веселощами, але насправді цей рік був дуже тяжкий для мене. Проблема навіть не в тому, що я залишитися жити в іншій країні, а в тому, що я залишилася абсолютно одна.

Немає сенсу ні в чому, коли поряд немає людей, з якими ти могла б це розділити. За цей рік моєю найбільшою підтримкою були мої подруги з України, яких я точно дістала за цей час. І дуже дякую їм за те, що терпіли мене весь цей час. 🙂

IMG_1763

Щоб ви розуміли, я про те, що коли я хворіла, мені доводилося замовляти їжу через таксі, щоб хоч якось їсти, бо просто було навіть важко вставати з ліжка, а поряд не було нікого, хто б міг допомогти. Мій найкращий друг, який завжди мене підтримував в ДС, ще в грудні повернувся в Колумбію через проблеми з візою, а інша найдорожча мені тут людина переїхала в інший штат трохи більше місяця тому. Тому я навчилася вже ні на кого не розраховувати, окрім себе.

За цей рік я дуже подорослішала та стала набагато сильнішою. Як то кажуть, що нас не вбиває… 🙂 Хоча мені більше подобається інша цитата. «Ти маєш померти декілька разів до того, як почнеш дійсно жити». І я можу сказати, що я точно розумію, що це означає. Бували моменти, коли ти вже нічого не відчуваєш і доводиться робити зусилля, щоб просто піднятися з ліжка та піти на роботу.

Ти не будеш так захоплюватися заходом сонця, поки не будеш працювати так багато, що 2 тижні взагалі не будеш його бачити. Ти не почнеш так відчувати обійми від коханої тобі людини, поки не будеш їх отримувати раз на місяць. Ти не будеш так цінувати друзів, поки вони не опиняться за тисячі кілометрів від тебе.

Дуже часто постає питання «А чи правильно я зробила?» Думаю про те, що не закінчила університет та за цей рік мій мозок не отримував ніяких розумових навантажень, окрім іншої мови.

Інколи хочеться сказати, що я рік просто «провтикала». Але чи так це? Я не зробила майже нічого з того, що планувала і хотіла. Мої мрії та плани на цей рік майже всі так і залишилися мріями та планами. Мій гаманець інколи ставав повним, але зараз він абсолютно пустий, не зважаючи на те, скільки і як я пропрацювала. Мені здається, що я ніколи не зможу зберігати гроші 🙂

Але! В свої 20 я пройшла таку школу життя та отримала такий досвід, яким не можуть похвастатися деякі і в 80. В цій школі немає відстрочки та перездачі і тобі ніяк не вдасться відкупити за допомогою ремонту в класі чи обіцянки, що в наступному році ти будеш старанно вчитися. Звісно, я не отримала відзнаки, але хоча б сертифікат про закінчення у мене є 🙂 Тепер час переходити до середньої школи, вже з набутими знаннями.

Але як то кажуть, все що було в минулому році, нехай і залишається в ньому. А зараз хочу просто пригадати, як це було і що я зробила за цей рік.

Робота

 • 2 магазини з одягом (sales assistant)
 • татуювання хною
 • парк розваг
 • 2 бари (server)
 • ресторан (hostess, food runner)
 • прибиральниця
 • catering
 • IMG_0492

Місця проживання

 • Myrtle Beach, SC (Green blvd, Myrtlewood Villas)
 • Washington, DC
 • Mount Washington, KY
 • IMG_0533

Подорожі

 • Cococay, Nassau, Atlantic Paradise Island, Bahamas
 • Key West, Miami, Fort Lauderdale, Florida
 • Myrtle Beach, Charleston, Conway, South Carolina
 • Sneads Ferry, North Carolina
 • New York City, New York (7 разів)
 • Washington, District of Columbia, Virginia
 • Louisville, Mount Washington, Shepherdsville, Kentucky
 • South River, Freehold. New Jersey
 • Maryland
 • unnamed (1)

Що найбільше запамяталось

Немає нічого прекраснішого, аніж схід сонця на березі океану. Та дельфінів біля берегу, звісно ж.

unnamed (5)

Аварія. Таке вже точно ніколи не забудеш 🙂 Мені знадобилось десь 8 місяців, щоб знову більш-менш знову полюбити бути в дорозі, а не боятися цього. Так дивно, коли ти більш за все любиш і боїшся одне й те ж саме.

IMG_1649unnamed (3)

Політ наодинці (я просто нереально панічно боюся літати). І хочу сюди ще додати те, що я нарешті! почала розбиратися в картах та вулицях.

unnamed (9)

Times square вночі. Мені важко передати ці почуття, коли ти дивишся на це все і просто хочеться сказати «Ого».

unnamed (6)

Як ми з подругою незаконно пробралися до басейну вночі, перелазячи через огорожу 🙂 Та як з тією ж подругою я заснула на вулиці на гамаку в іншому місті на мій день народження. А з іншою каталися вночі на велосипедах по трасі без задніх ліхтарів, не розуміючи чому нам всі сигналять (ми не знали, що то була траса).

unnamed (4)

Лобстер. Задоволення далеко не з дешевих, але кілька разів на рік можна себе побалувати 🙂

IMG_0954

Доїння кози. Якби мені хтось сказав, що я поїду до США, щоб навчитися доїти козу, я б дуже голосно і довго сміялася 🙂

unnamed (2)

Lincoln Memorial та звісно ж, White House.

IMG_1868IMG_1991unnamed (10)

Живі пінгвіни. Це була одна з моїх найбільших мрій.

unnamed (8)unnamed

Як я жила на 20 доларів перший місяць та їла одну піцу, яку, дякувати Богові, подруга приносила безкоштовно.

IMG_2662

Звісно ж, було дуже багато різних моментів, але більшість з них «не для публіки», так би мовити (мої подруги мене зрозуміють) 🙂

І хочу додати до цього всього, що серйозною я все ж таки не стала і за це хочеться попросити пробачення у всіх людей, які поряд. Просто так після роботи приїхати додому о 2 ночі, зібрати речі і вже о 7-ій ранку сидіти в автобусі до Нью-Йорку, а звідти купити квитки до тієї ж самої South Carolina, де я була минулого літа, – ось це типова я. І я не хочу бути серйознішою, принаймні поки що 🙂 Бо для мене в цьому і є відчуття життя.

Міста це добре, але на літо я віддаю перевагу сходу сонця біля океану. Тож, я get out of city. Have a good summer, my dear!

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: