Ната Гостило
17 записи

Америка – це болото, в яке тебе конкретно затягує

3
“Америка – это болото. Оно тебя затягивает, но ты оставайся. Обещаю, тебе понравится”, “В этой Америке все на автомате” – цитую слова, якими мені хочеться розпочати цей блог.
IMG_0277
Краще охарактеризувати все, що тут відбувається з нами я не можу. Ці слова не мої, а моєї нової знайомої – менеджера Даші, яка приїхала сюди такою ж студенткою на літо як ми і живе вже, здається, 4-5 років.
Отже, в мене залишився останній місяць. Наразі в мене немає телефону (до речі він зламався в ту ніч, коли я написала новий блог), зовсім немає грошей, розуміння, що я хочу від життя і в якій країні жити та навіть їжа та вода дома скінчилась (все прямо як в перший місяць тут) :).
Я не знаю як пояснити все, що тут відбувається зі мною та моєю поведінкою, але мені здається, що від цього болота я вже ніколи не відмиюся. Я наче нічого поганого не роблю, але останнім часом інколи просто хочеться сходити до церкви і попросити пробачення за все, що тут відбувалося. Все більше мені хочеться почати все з початку і переграти весь сценарій. Тільки приїхати та розпакувати речі і не робити всього того, про що зараз хочеться просто забути.
Америка – це країна можливостей та повної свободи. Може саме тому вона змінює людей як ззовні, так і зсередини. Перед тобою тут відкриті всі двері та люди. Просто бери і відкривай будь-які, які тобі подобаються. Та є один великий мінус – спробуй це втримати.
Я довго думала, чому все так постійно змінюється і так багато людей просто проходить повз нас, а потім зрозуміла – вся справа в місті. Просто це курорт. Розуміння звідки ноги ростуть до мене прийшло, коли ми рівно тиждень тому поїхали до сусіднього міста Чарльстон. Європейське містечко із зовсім іншими людьми та атмосферою. В такому місті хочеться залишитися надовго. Там хочеться вчитися, працювати та просто ввечері гуляти гарними вуличками, схожими на ті, які знаходяться у моєму улюбленому місті Львів.
IMG_0146IMG_0145
Трохи реклами:) Фото – Даша Лєбєдєва (https://vk.com/newdashalebedeva)
Але у нас не буває все нормально і ця поїздка не було виключенням.  Аня постійно переймалася за роботу, Даша бісилася через поведінку її хлопця, який нас привіз, а я трималася до останнього. але коли мені сказали в App Store, що мій єдиний Apple пристрій у вигляді улюбленого iPhone, за допомогою якого я робила фото, слухала музику, писала блоги та взагалі-то спілкувалась з людьми, і безпосередньо через Viber з мамою, більше не буде працювати, я теж здалася.
IMG_2259
Тож, толком ми так і не познайомилися з цим містом, але можу сказати, що це порт, який до того ж поєднує у собі стару частину міста та новобудови.
IMG_0088IMG_0091
Тепер розкажу про мої нові 2 роботи.
Спочатку я вирішила влаштуватися на henna tattoo. Я пройшла там стажування, але на цьому все скінчилося. Мабуть, ця робота просто не для мене:)
IMG_0279
Мене здивувало скільки бабла рублять на цьому бізнесі. Коли я запитала “яка ціна татуювань” мені відповіли, що “її немає. Тільки на деяких написана”. Тобто схема така – кажу будь-яку цифру, а якщо клієнт починає обурюватися, то просто скидаю її. Але це ще не все. Окрім тату мені треба було робити хейрап. Це просто обплітати нитками маленьку частину волосся, як коса. І за це можна заплатити біля 150! доларів, в залежності від довжини волося. Тобто 3 бакси за інч. Та я б і за всю 3 не віддала!
Ну і моя четверта робота, та поки що найулюбленіша – парк розваг. Я отримую 8 баксів на годину + 15% від каси за день. Моя англійська вже набагато краща, бо інакше мене б не взяли на цю роботу. Я працюю на різних атракціонах – риба (ловити рибу та отримувати призи), дерево (збиратися на дерево з канатом. Дерево не справжнє:)), дартс (кидаєш дротики в кульки), стрибки на бабуті з канатами з обох боків та стіна (ніби ти лізиш на стіну. Звісно ж, зі страховкою).
IMG_0245IMG_0276
Найважчим для мене виявився батут, бо я маю регулювати кнопками вверх та вниз траєкторію стрибка дітей. Якщо ж я неправильно прорахую її, то діти можуть вдарилися об щось, або просто неправильно приземлитися.
Там працюють дівчата з України (Луцьк та Київ), і тому мені вдвічі більше подобається туди приходити. І ще мій начальник час від часу приносить нам щось смачненьке:) І взагалі завжди говорить “Enjoy” (насолоджуйся), “Have a fun” (типу веселись) та “Smile! You should be happy when you in America. Everyone in America smiling” (Посміхайся! Ти маєш бути щасливою, коли ти в Америці. Всі в Америці посміхаються).
Мене дуже дивує система отримання призів на атракціонах. Виграв ти, чи ні – в будь-якому випадку ти отримаєш свій приз. Не знаю логічно це чи ні, але головне, що дітки все одно не йдуть з пустими руками.
Коли розумієш, що залишився останній місяць, то починаєш думати, що зробив усе не так і краще б це був лише перший і можна було все виправити. Я не відбила гроші, не відпочила і не здійснила ні єдиної нормальної мрії. Подорожувати мені не хочеться, та і грошей немає. Моя подруга Аня вже 15 числа їде подорожувати, а потім додому. І залишаємося ми вдвох з Дашою, яка працює з ранку до ночі. Я додому не хочу, бо не відбила гроші, як і обіцяла. Після такого літа потрібно як мінімум ще одне, щоб вже зробити все правильно. Скоро у мене день народження. Юбілей:) Минулого року я була в іншому місті на стажуванні, цього – в іншій країні. Мені здається добра тенденція:)
Думаю, що це останній блог в Америці, бо я не збираюсь більше нічого змінювати і взагалі планую просто працювати. Хочеться вже хоч якоїсь стабільності і треба заробити грошей:) Сподіваюсь, що ваше літо пройшло набагато краще і ви змогли хоч трохи відпочити. Люблю, цілую. Зараз вже починаю розуміти, що дійсно сумую за Україною. Скоро побачимось!
19 серпня 2018
18 серпня 2018