Як маленькі переселенці навчаються в Полтаві

0

Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава завітали до однієї з полтавських шкіл, аби дізнатися, як там навчаються маленькі переселенці зі сходу та як вони адаптувалися до нового колективу.

Психолог Олена Сергіївна розповіла, що в цілому діти, які прибули з Донецької та Луганської областей, не мають значних проблем з адаптацією. Звісно, вони дещо сумують за рідними домівками, про те і до нового місця пристосувалися досить швидко.

Маленьким діткам адаптація дається значно легше, оскільки вони більш відкриті до всього нового. Складніше пристосовуватися до нових умов дітям перехідного віку – вони більш болісно переживають розлуку зі своїми старими друзями.

«Життя з нової сторінки» – цикл відеосюжетів, присвячений проблемам вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на Полтавщині.

Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Коментувати

17 грудня 2017
16 грудня 2017
15 грудня 2017