Мамай знає, коли розпочалася ІІ світова, і впевнений, що у Полтаві залишиться вулиця Героїв Сталінграду

1

Журналісти «Трибуни» завітали на урочистий мітинг, присвячений вшануванню пам’яті героїв-авіаторів, які воювали проти нацистів, і запитали у мера Полтави Олександра Мамая коли розпочалася Друга Світова війна, вивідали його думку про День пам’яті та примирення, а також дізналися, яким чином очільник міста збирається «вберегти» від перейменування вулицю Героїв Сталінграду. 

 

Коментувати

1 Коментар
Ярослав
• 21:02 | 06 травня 2016

“Тоталітарний режим СРСР мобілізував до армії мільйони людей і жертвував ними, не зважаючи на втрати населення деяких мобілізованих посилали на фронт без зброї. Мільйони солдатів СРСР, в тому числі українців, були командуванням вислані на загибіль, щоб до якогось дня звільнити велике місто, загинули в Дніпрі щоб швидко захопити Київ і т.п. Багато гинули від пострілів «заградотрядов» НКВД, запроваджених приказом Сталіна № 227; один із таких «отрядов» розстріляв за 2 місяці 10201 солдата!” При звільненні території УРСР органи НКВД почали посилене переслідування українського населення, засуджували під приводом «за співпрацю з окупантами», багато вивозили в концтабори. Під керівництвом Сталіна тоталітарний режим СРСР встановив свято перемоги, приховуючи багато фактичних даних про війну, називаючи Сталіна головним переможцем. Народ проводив відбудову країни, Сталін проводив дальше своє злочинне переслідування, зокрема лікарів; припускають що був отруєний керівниками партії і конкурентами. У 1966 р. в тоталітарній комуністичній державі відбулося викриття культу і злочинів Сталіна, «десталінізація» СРСР, «тоталитаризм — это зло, поскольку он исходит из того, что человек — это средство для достижения любой цели режима». Проводилося виправлення деяких його злочинів і помилок, одної ночі ліквідовано усі пам’ятники злочинного «вождя».
Невже в памяті Мамая досі завалялася сталінська пропаганда, так що хоче щоб народ полтавщини в незалежній Україні добре згадував найбільшого тирана СРСР.

Відповіcти
20 березня 2018
19 березня 2018