Маленькі великі перемоги

0

“Маленькі великі перемоги” – це історії досягнень, втрат і пошуків нових можливостей. Вимушені переселенці, що переїхали на мирну територію України з Донбасу, демонструють вражаючі приклади сили людського духу. На перший погляд, навіть незначні успіхи чи досягнення складають велику картину надії на нове життя і новий дім.

Художниця Маргарита Марушевська, залишивши Луганськ, продовжує своє навчання у Полтаві, не опускаючи рук і йдучи до своєї мрії – стати митцем. Соціальний працівник Валентина Донцова, також із Луганська, що нині мешкає у Миргороді, стала підтримкою для інших внутрішньо переміщених осіб. Журналістка Дарина Синицька, що переїхала до Полтави з Донецька, знайшла роботу своєї мрії. Саме такі маленькі великі перемоги здатні змінити нашу країну на краще.

Громадське ТБ. Полтава запускає новий проект «Життя з нової сторінки» – цикл відеосюжетів, присвячений проблемам вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на Полтавщині. Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Коментувати

15 грудня 2017
14 грудня 2017