Чиновники ОДА провели екскурсію модернізованими забудовами

0

Посадовці Полтавської облдержадміністрації показали журналістам, у якому стані перебувають деякі об’єкти будівництва.

У Горбанівському геріатричному пансіонаті тривають ремонтні роботи. Вартість модернізації будівлі на сьогодні — 24 млн грн.

Геріатричний пансіонат

Геріатричний пансіонат

Наразі триває облаштування території, яка буде доступною для осіб із обмеженими можливостями. Завдяки реконструкції систем теплопостачання та утепленню будівлі, економія на опаленні становить майже 60%.

— У кожному блоці стоять теплопункти, які реагують на температуру зовнішнього повітря. У порівнянні з 2015 роком ми економимо 2,5 млн на теплоносіях, — говорить директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Майже завершено ремонт у відділенні тимчасового перебування. Перебування у ньому буде коштувати 8-9 тисяч гривень на місяць.

Обласний кардіодиспансер планують добудувати вже до кінця цього року.

Кардіоцентр

Обласний клінічний кардіодиспансер

Тут зводять унікальний для України кардіоцентр. Фінансується проект коштами держави (100 млн грн) та обласного бюджету (70 млн). Щоб устаткувати майбутній центр необхідним обладнанням, потрібне додаткове фінансування. Після введення в експлуатацію кардіоцентру вдосконалиться система надання необхідної допомоги, діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.

Чиновники з ОДА запевняють, що закінчать будівництво до кінця року.

23 марта 2019
22 марта 2019