Чи складно переселенцю знайти житло в Полтаві?

0

Журналісти Громадського ТБ. Полтава вирішили провести експеримент і перевірити, чи складно тимчасово переміщеним особам орендувати житло в Полтаві. Представившись приїжджими з Горлівки, ми завітали до трьох полтавських агенцій нерухомості.

У жодній з агенцій нам не відмовили в наданні послуг, проте розповіли, що не всі господарі квартир готові здавати житло переселенцям зі східних регіонів.

Багато орендодавців бояться, що приїжджі зі сходу через деякий час забажають повернутися на рідну землю, тоді як власникам житла доведеться знову витрачати час і кошти на пошук нових мешканців. Між тим, чимало тих, хто здає житло, не бачать жодної різниці між місцевими та приїжджими орендаторами. У трьох агенціях нам запропонували кілька варіантів недорогого житла за ціною 1500-2200 грн на місяць.

«Життя з нової сторінки» – цикл програм, присвячений проблемам тимчасово переміщених осіб, що нині проживають на Полтавщині.
Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться ГО «Полтавське Громадське Телебачення» в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Коментувати

17 грудня 2017