Послання депутатам Полтавської міськради

Невеличке послання і застереження до усіх наших колег, з якими прийдеться працювати в міській раді.

Я знаю, які цілі перед собою ставили більшість новообраних депутатів і необраних кандидатів, що йшли на цих виборах до Полтавської міської ради. Дивлячись на велику кількість фінансів та адмінресурсу, який витрачався на передвиборчу кампанію, одразу ж стає зрозуміло, що люди, які туди заходять, будуть не за «дякую» працювати, а повертати все витрачене, ще й з надлишком, «працюючи» в міській раді.

Наперед застерігаю, що кожне рішення буде оприлюднене, ми будемо усюди, в кожній комісії, на кожній сесії, поруч з вами та між вас.

Працювати в старому режимі рада вже не буде, тому одразу ж закликаю відкинути увесь бруд та спроби махінацій. У цій каденції все одно у вас не вийде дерибанити. Пропоную одразу ж переключитися на роботу в полі: ідіть з нами в лікарні і школи, пройдіться по парках та занедбаним дворах. Задача, яка стоїть перед нами — прийняти гідний бюджет. На нас дивиться уся Полтава!

Ми з Вами живемо лише одне життя. Ви можете ставити перед собою різні пріоритети: розкіш та гроші, квартири та машини. А можна відкинути усі ці слабкості та сконцентруватися на роботі заради Полтави майбутнього. І через десятки років, лежачи у власному ліжку в очікуванні вічності, ви будете упевнені, що зробили усе правильно, чинили гідно — і ось вона дяка: по собі ви залишили квітучу, чисту, прогресивну і перспективну Полтаву! Тоді ви залишитеся у пам’яті людей!

Тоді ви житимете вічно!

Зараз той час, коли не можна схибити!

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Юліан – гідний син своєї держави! Впевнений у тому, що нова міська рада з такими представниками працюватиме на всі 100%

2015-11-06
Петро П'яточкін
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: