«Інтелігент року». Інструкція з використання

Правило 1.

Для дорослих, самостійних чоловіків, які не проживають з мамою і дуже зайняті пошуком другої половинки, але не в змозі придбати собі носовичка, вихід такий: правою рукою закриваєте одну ніздрю, а з іншої щосили видуваєте повітря (і не тільки) на спини перехожих.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: в жодному разі не намагайтеся відійти від натовпу та скористатися носовичком, адже це небезпечно для вашого здоров’я.

Правило 2.

Для осіб, які полюбляють починати ранок з ароматної філіжанки кави на балконі, потягуючи цигарку, варто наголосити: кожен перехожий під  балконом, беззаперечно, буде в захваті від нового тренду під назвою «Недопалок у косі».

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: пам’ятайте, що спалене волосся – це ще й економія на шампуні.

Правило 3.

Для тих щасливчиків, які мають другу половинку, бажано пам’ятати, що буквально кожна особа на зупинці поряд з вами чекає дивовижного прояву почуттів абсолютно сторонніх закоханих. Тому пристрасні поцілунки не повинні залишитись прихованими за стінами ваших будинків.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: довге утримання від прояву почуттів призводить до зниження дофаміну, та, як наслідок, депресії.

Правило 4.                                        

Якщо ви – не мер Львова, то навіщо вам викидати сміття? Його ж можна кинути під під’їздом чи залишити серед подвір’я, не намагаючись донести до смітника. Таким чином ви не лише нагодуєте безхатніх тварин, які розтягнуть сміття по всьому двору, а ще й не залишите безробітними двірників.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Мітла розлюченого двірника може залишити синці на ваших сідницях.

Правило 5.

Головне правило поведінки у кав’ярні, де присутні спілкуються між собою майже пошепки, полягає в тому, що необхідно обов’язково у цей час зателефонувати своїй колежанці аби поділитися приголомшливою новиною про те, що Галина вчора ночувала в Петра.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: надто тиха розмова може бути розцінена образливо особами, що знаходяться поряд.

Правило 6.

Багато роботодавців невимовно страждають через систематичне запізнення підлеглих. Проте ви, як високоінтелігентний, небайдужий полтавець, можете цьому завадити. Для цього всього лиш потрібно не зупинятись на зебрі, коли по ній ідуть пішоходи, адже хто, як не ви, змусить їх швидше бігти на роботу.

ЗАСТРЕЖЕННЯ: покарання за збитого пішохода – від одного до семи років позбавлення волі.

ВИСНОВОК:  Лише за умови дотримання кожного з вищезазначених правил будь-яка особа може претендувати на горде звання «Інтелігент року» та носити його з високо піднятою головою. Але обережно, бо, можливо, двірникова мітла вже летить у вашому напрямку.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Прикол!!!Клас!!!Все в одному наборі!!!)))

2019-04-01
Лілія
Відповіcти
0

Звідки стільки спостережень, невже з власного досвіду?))))

2019-04-01
Оля
Відповіcти
0

Боже, який ужас. Після першого пункту вже бачу цю картину. Фееее)))

2019-04-01
Ірина
Відповіcти
0

АААА.заплутали мене))))))Перечитаю ще рез.

2019-04-01
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: