Ірина Домненко
39 записи

“Years&Years” вперше виступлять в Україні на День Святого Валентина

0

Трохи банальностей для початку. 14 лютого – особлива дата для всіх закоханих планети Земля. На один день країни стають червоними. Та не від крові, а від нескінченної кількості листівок, коробок цукерок, троянд, мереживної білизни. А деякі українці ризикують стати і червоними від злості, якщо не встигнуть купити найбільш потрібний і важливий подарунок – квитки на концерт британського поп-тріо “Years&Years”, яке вперше приїде до України 14 лютого 2019 року. Місце – концертний клуб “Stereo Plaza”.

Years & Years Kiev new

“Years&Years” – це Оллі Александер, Майкі Голдсворті та Ерме Тюркмен. Вони утворилися в 2010 році, коли Голдсворті переїхав з Австралії до Лондону і познайомився з Ноелем Ліманом, Олівером Сурб, Ерме і Оллі. Через три роки Ноель і Олівер пішли з проекту, а “Years&Years” продовжили як тріо. До речі, Александер в групу потрапив забавним чином: Майкі почув, як Оллі співає в душі.

У 2012 році “Years&Years” випускають дебютний трек “I Wish I Knew”, після чого їх миттєво беруть на приціл. Протягом трьох років виходить один хітовий сингл за іншим, які увійшли до складу дебютника “Communion”, який став платиновим у Великобританії. В цей же час “Years&Years” знімають в Пущі-Водиці під Києвом кліп на топ-трек “Shine”.


Хочете більше доказів? Будь ласка. 1:07 – ось вам українське молоко “Primealle”, поруч – банка з-під газованої води “Mojo”.

У липні 2018 го випустили другий альбом “Palo Santo”. Створення зайняло три роки. За цей час Оллі встиг розлучитися зі своїм хлопцем – скрипалем з групи “Clean Bandit” Майланом Амін-Смітом і пережити тиск з боку випускаючого лейбла, який вимагав ще один альбом, в якому будуть “золоті хіти”. Група вчинила хитро. Вони трохи видозмінили звучання, покликали крутого продюсера Грега Керстін (Adele, Liam Gallgaher, “Foo Fighters”, Beck) і зробили концептуальну платівку. Пало Санто, в поданні Александера – “земля обітована”. Країна, в якій, немає ніяких забобонів і дозволено все, що не заборонено.

Вся хитрість “Palo Santo” полягає в наступному: тут є хіти, але в той же час альбом звучить, як цілісна історія. Тут закладені не тільки глобальні, зрозумілі смисли, а й особисте життя Оллі, починаючи з 13 років – буллінг з боку однокласників, депресія, харчовий розлад і неприйняття оточуючими його гомосексуальності.

Це було того варте. “Palo Santo” вийшов з ідеальним балансом – достатньо попсовий, достатньо смисловий. Веселий, але без дурні. Розумний, але без настирливого повчання. І кращої дати для презентації “Palo Santo” в Україні “Years&Years” вибрати не могли. Влаштувати в День всіх Закоханих справжню love revolution … Чому б і ні?

Організатор – Pop Corn https://www.facebook.com/popcornua.
Квитки – https://concert.ua/ru/event/yearsandyears.
Старт продажу квитків – 7 вересня 2018.

https://www.facebook.com/YearsAndYears/
https://yearsandyears.com/
https://www.youtube.com/user/yearsandyearsband
https://www.instagram.com/yearsandyears/

22 жовтня 2018
21 жовтня 2018