“Years&Years” вперше виступлять в Україні на День Святого Валентина

Трохи банальностей для початку. 14 лютого – особлива дата для всіх закоханих планети Земля. На один день країни стають червоними. Та не від крові, а від нескінченної кількості листівок, коробок цукерок, троянд, мереживної білизни. А деякі українці ризикують стати і червоними від злості, якщо не встигнуть купити найбільш потрібний і важливий подарунок – квитки на концерт британського поп-тріо «Years&Years», яке вперше приїде до України 14 лютого 2019 року. Місце – концертний клуб «Stereo Plaza».

Years & Years Kiev new

«Years&Years» – це Оллі Александер, Майкі Голдсворті та Ерме Тюркмен. Вони утворилися в 2010 році, коли Голдсворті переїхав з Австралії до Лондону і познайомився з Ноелем Ліманом, Олівером Сурб, Ерме і Оллі. Через три роки Ноель і Олівер пішли з проекту, а «Years&Years» продовжили як тріо. До речі, Александер в групу потрапив забавним чином: Майкі почув, як Оллі співає в душі.

У 2012 році «Years&Years» випускають дебютний трек «I Wish I Knew», після чого їх миттєво беруть на приціл. Протягом трьох років виходить один хітовий сингл за іншим, які увійшли до складу дебютника «Communion», який став платиновим у Великобританії. В цей же час «Years&Years» знімають в Пущі-Водиці під Києвом кліп на топ-трек «Shine».


Хочете більше доказів? Будь ласка. 1:07 – ось вам українське молоко «Primealle», поруч – банка з-під газованої води «Mojo».

У липні 2018 го випустили другий альбом «Palo Santo». Створення зайняло три роки. За цей час Оллі встиг розлучитися зі своїм хлопцем – скрипалем з групи «Clean Bandit» Майланом Амін-Смітом і пережити тиск з боку випускаючого лейбла, який вимагав ще один альбом, в якому будуть «золоті хіти». Група вчинила хитро. Вони трохи видозмінили звучання, покликали крутого продюсера Грега Керстін (Adele, Liam Gallgaher, «Foo Fighters», Beck) і зробили концептуальну платівку. Пало Санто, в поданні Александера – «земля обітована». Країна, в якій, немає ніяких забобонів і дозволено все, що не заборонено.

Вся хитрість «Palo Santo» полягає в наступному: тут є хіти, але в той же час альбом звучить, як цілісна історія. Тут закладені не тільки глобальні, зрозумілі смисли, а й особисте життя Оллі, починаючи з 13 років – буллінг з боку однокласників, депресія, харчовий розлад і неприйняття оточуючими його гомосексуальності.

Це було того варте. «Palo Santo» вийшов з ідеальним балансом – достатньо попсовий, достатньо смисловий. Веселий, але без дурні. Розумний, але без настирливого повчання. І кращої дати для презентації «Palo Santo» в Україні «Years&Years» вибрати не могли. Влаштувати в День всіх Закоханих справжню love revolution … Чому б і ні?

Організатор – Pop Corn https://www.facebook.com/popcornua.
Квитки – https://concert.ua/ru/event/yearsandyears.
Старт продажу квитків – 7 вересня 2018.

https://www.facebook.com/YearsAndYears/
https://yearsandyears.com/
https://www.youtube.com/user/yearsandyearsband
https://www.instagram.com/yearsandyears/

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: