Як проводжали “Світ навиворіт” у нову експедицію

«Ми дуже хочемо потроху особисто знайомитися із найбільш енергійними і легкими на підйом глядачами. Тому запрошуємо зустрітися в аеропорту «Бориспіль». Так писав Дмитро Комаров на своїй сторінці в Інстаграм, де запрошував провести їх з оператором у нову подорож.

Як проводжали "Світ навиворіт" у нову експедицію

Як проводжали «Світ навиворіт» у нову експедицію

Для того, щоб отримати місце у безкоштовному автобусі з Києва, потрібно було написати на пошту і залишити заявку. Я написала через 3 години після розміщення посту, і наступного дня мені передзвонили і повідомили, що моє місце в автобусі №7. Виявилося, що це останній автобус — за 3 години пост в Інстаграм об’єднав близько 500 людей.

Організовано усе було досить непогано: у визначений час ми усі сіли по автобусам, де в кожному був відповідальний організатор. Усім роздали літачки, кульки, листівки для автографів. Але вже біля самого аеропорту почалися проблеми: натовп не хотів ставати так, як просили організатори — кожен намагався бути у перших рядах, усі штовхалися і звужували кільце. Тому, коли приїхав Комаров з Дмитрієвим (оператор проекту), їм довелося ставити маленьку розкладну драбину у центрі кола діаметром із пару метрів, щоб виступити.

Зустріч розпочалася із вручення сертифікату Книги рекордів України за найбільшу автограф-сесію: під час туру 19 містами України Дмитро з Олександром сумарно роздали 10185 автографів.

Найголовніше питання, яке анонсували до зустрічі, — куди ж летить знімальна група «Світу навиворіт». За командою усі випустили у небо літачки і Дмитро назвав країну — Бразилія.

Як проводжали "Світ навиворіт" у нову експедицію

Як проводжали «Світ навиворіт» у нову експедицію

«Зараз ми вилітаємо у місто Катар, в місто бога, у країну Катар, там ми робимо пересадку і летимо у Сан-Паулу, де пересідаємо і летимо ще у якесь місто, я не пам’ятаю його назву.

Із цього міста із невідомою назвою ми летимо у Манаус — столицю Амазонії. Потім на нас чекає ще один переліт, уже далеко у джунглі. Ми, загалом, будемо летіти десь близко 2,5 діб. І ось через 2,5-3 дні ми почнемо зйомки у самому серці Амазонки, у найбільш дикій частині. Це ті самі місця, де живуть анаконди, крокодили, і ось така класика «Світу навиворіт». Якщо минулий сезон у проекті була країна майбутнього (Японія), то зараз буде класика від «Світу навиворіт»: первісні племена, дикі ритуали. І, звісно, усе це — з повним зануренням і максимальною участю. Ми підготували просто неперевершені теми. Я б умовно назвав, що ми шукаємо Ельдорадо, ми будемо приєднуватися до команди золотошукачів, ми дізнаємося, як працюють контрабандисти на території біля Колумбії і Венесуели.

Тобто перша частина у нас присвячена Амазонці. А потім ми не знаємо, коли звільнимося і чи звільнимося взагалі, коли ми звідти виберемося, ми поїдемо уже далі в іншу Бразилію, у цивілізовану».

Олександр Дмитрієв дуже коротко поділився своїми деталями підготовки до експедиції.

Як проводжали "Світ навиворіт" у нову експедицію

Як проводжали «Світ навиворіт» у нову експедицію

«Ми збираємося в подорож уже близько 2 тижнів. Я збирав техніку з усього Києва, з усієї України. Ось сьогодні їздив у магазин купувати дерево — калину. Ми її подаруємо і посадимо десь в Амазонці, і буде вона там рости».

Оскільки у хлопців залишалося близько години до реєстрації і посадки, Дмитро дуже швидко відповів на кілька питань від глядачів.

Як проводжали "Світ навиворіт" у нову експедицію

Як проводжали «Світ навиворіт» у нову експедицію

 • Зазвичай у цей час ви уже повертаєтесь, а зараз тільки вилітаєте.
 • Тому що експедиція складна, багато специфічних моментів в Амазонці і у Бразилії. Тому нам довелося довше готуватися. Але воно того варте, ви побачите це по матеріалам. По часу, у нас можливо буде не одна експедиція. Зараз ми їдемо на 3 місяці, потім нам треба підготувати осінній сезон, повернутися, доробити. Якщо ми не встигнемо дозняти, ми будемо їхати іще.
 • Як довго готували експедицію?
 • Ми займаємося розробкою десь із 12 січня, тільки Бразилією.
 • Як вибрали Бразилію?
 • Країну обирав я і ви, до речі. Я багато читав коментарів, і запитів було чимало, тому ми це теж враховували.
 • Коли буде презентація книги?
 • Вона буде, але у пріоритеті у нас, звісно, програма. Я думаю, протягом року книгу презентуємо.
 • Чи можна з вами на Еверест?
 • Можна. Ми плануємо колись організувати українську експедицію, загальнонаціональну. Але це буде не раніше мого 40-річчя, років через 5. Оскільки це серйозна підготовка.
 • Чи плануєте показувати Кавказ?
 • Я гірськолижник, альпініст, а там знаходяться найвдоміші гори Казбек, Ужба, тому я не відкидаю такий варіант, можливо.
 • Скільки сала везете?
 • Це, мабуть, краще не говорити у «Борисполі», але близько 10 кг (весь багаж приблизно 256 кг).
Як проводжали "Світ навиворіт" у нову експедицію

Як проводжали «Світ навиворіт» у нову експедицію

Після цього усі, хто бажав, могли сфотографуватися із Дімою і Сашком. Звичайно, ніхто не хотів слухати організаторів і формувати чергу, але ідея з професійним фотографом дуже скоротила час: усім, хто бажає, запропонували, для економії часу, зробити фото від фотографа, а не селфі. І це спрацювало: люди почали підходити групами чи поодинці, а фотограф оперативно — робити швидкі фото, що дуже прискорило процес. Але, звісно, були і ті, хто найбільше штовхався і відмовлявся прислухатися до правил організаторів, і в той же час кричав про неорганізованість волонтерів і погану координацію процесу.

Як проводжали "Світ навиворіт" у нову експедицію

Як проводжали «Світ навиворіт» у нову експедицію

Враження

Я ніколи не була на подібних зустрічах, тому для мене це був цікавий досвід. Незважаючи на те, що я поїхала одна, усе було дуже позитивно і весело. Встигла і фото зробити, і послухати хлопців, і спокійно поїхати назад до Києва одним із перших автобусів.

Дуже сподобалася витримка Дмитра і Олександра, адже натовп — це завжди складно. А ще й коли ці люди стискають тебе у кільце і смикають з усіх сторін. Але телевізійники, мабуть, уже загартовані досвідом, і здавалося, що це їх аж ніяк не виснажувало.

Ну і сподобалось ставлення до людей, які прийшли, до прихильників шоу. Видно було, що це зроблене не просто для піару. Діма сказав, що виліт підбирали так, щоб він був у зручний час (більшість вильотів відбувається опівночі або о 3 ночі), щоб усі, хто бажає, могли приїхати. І дійсно, серед присутніх було багато дітей, і час зустрічі з 18 до 21 був з категорії «зручніше не придумаєш».

Ну і ще про ставлення до людей, котрі дивляться «Світ навиворіт», сказав і сам Комаров:

«Мене часто запитують, що найцінніше у твоїй роботі: поїздки, враження? Знаєте, у порівнянні із тим, що я бачу тут, мені важко передати, що я відчуваю зараз. Ці відчуття, коли ви мене зустрічаєте, коли я бачу, що ви любите продукт, який ми робимо — для мене це найголовніше. Тому, поки буде така реакція глядача, програма «Світ навиворіт» буде зніматися і ми не зупинимося».

Як проводжали "Світ навиворіт" у нову експедицію

Як проводжали «Світ навиворіт» у нову експедицію

Від себе

Усі сезони «Світ навиворіт» я подивилася залпом за кілька місяців цього року. І мені було дуже видно, як змінювалося, вдосконалювалося шоу. Як Діма став краще говорити на камеру, як хлопці вигадували усе більш екстремальні місця зйомок.

Я вважаю, що Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв — телевізійники, які роблять один з найбільш професійних продуктів в українському медіапросторі. І думаю, що сезон із Бразилії це ще раз доведе, а може і перевершить сподівання.

Фото: Олексій Анхимов

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Цікава стаття. Тепер треба дочекатись нового сезону” світ навиворіт”. Успіхів хлопцям!

2018-07-03
Денис
Відповіcти
0

Легко, цікаво, як сама передача, і фото чудові)

2018-07-02
Сара
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: