В Києві вперше виступить репер SCARLXRD

Scarlxrd – 23-річний британский репер Маріус Лістроп, музикант покоління Z, який голосно заявив про себе, створивши власний стиль в хіп-хопі.

SCARLXRD

SCARLXRD

Лють, нойз і скрім – три стовпи, на яких тримається творчість Scarlxrd. Він випускає по два-три альбоми в рік, його треки тривають не більше трьох хвилин, а злості в них вистачить на цілий натовп людей, які відмовляються вірити, що мочити манту можна. А це дуже і дуже багато, повірте.

Дикий голос Маріус напрацював побувши вокалістом в рок-групі Myth City, яка проіснувала всього два роки. Гучність, натиск перейняв у Меріліна Менсона і Linkin Park. У кліпах він танцює, як епілептик. Носиться, як дзига. У кадрі напускає «білий шум» і використовує різкий монтаж для того, щоб підкреслити агресію.

Scarlxrd відноситься до артистів «епохи SoundCloud». Працюють над матеріалом швидко, радують новими піснями часто і досягають популярності за рахунок фан-бази, яка активно «шерить» творчість кумирів в інтернеті. Його кліпи легко збирають мільйони переглядів (головний хіт, “Heart Attack” має більше 23 мільйонів), в той час як індустрія витрачає неймовірні гроші, щоб хоч якось привернути слухача.


Світ відкрив Scarlxrd у 2017 році. Його альбом “CHAXSTHEXRY” що містить і бенгери, і розслаблені треки, і мінімалістік-треп, досяг шаленої популярністі. За ним вийшов ЕР “CABIN FEVER” – нова порція агресивних бенгеров, які розширили його аудиторію.


У вересні 2017 року репер оприлюднив альбом “LXRDSZN”, яким підвердив статус та змусив промоутерів світових фестивалів включити його в лайнапи. У 2018 Scarlxrd виступить на десятці фестивалів світового масштабу, серед яких і Lollapalooza, і Sziget Festival.

Кілька фактів про Scarlxrd:

– в 16 років після смерті батька вирішив допомогти матері грошима, задля чого створив власний ютуб канал під ніком Mazzi Maz. Канал набрав 120 тисяч підписників та мільйонні перегляди. Пізніше Маріус власноруч видалив канал.

– фішка Скарлорда – замінювати букву “О” буквою “Х”, саме так можна розшифрувати назви пісень та нікнейм артиста

– артист перебуває зі своїми фанатами на «короткій нозі» і часто спілкується з ними в соціальних мережах.


http://www.scarlxrd.com

https://www.facebook.com/scarlxrd

Квитки від 790 грн на сайті https://concert.ua/ru/eventpage/scarlxrd та в касах міста

Організатор – Pop Corn.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: