Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було

«Are you having fun tonight?» – постійно запитував Джаред Лето під час свого виступу у Києві 30 квітня. Спробую трохи розказати, як це було та що особливо запам’яталося із концерту.

Фото – Юрій Стефаняк

Фото – Юрій Стефаняк. Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було

На концерт я їхала сама, і щоб уникнути моїх минулих курйозів із блуканням нічним Києвом, я знайшла собі хостел недалеко від Палацу Спорту і вокзалу. За що люблю хостели, – так це за нові знайомства. Виявилося, що моя сусідка по кімнаті теж сама приїхала на концерт, тому ми вирішили піти разом. Це ще раз довело мені, що не треба боятися їхати кудись самій, бо немає компанії – компанія знайде тебе сама).

Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було

Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було

Концерт мав починатися о 20:00, впускати глядачів до Палацу Спорту почали з 18:00. Усе було дуже спокійно і культурно: окремі черги для тих, у кого місця на Трибуні, у першій фан-зоні, у другій і VIP-запрошення. Ми прийшли о 19:00 і уже о 19:45 були всередині.

Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було

Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було

Звісно, гурт не почав виступати о 8 вечора – ще хвилин 50 грав ді-джей непогані ремікси на популярні пісні рок-гуртів і звичайно на деякі пісні 30 seconds to Mars з нового альбому.

На сцену музиканти вийшли десь о 21:00 і відіграли майже 2-годинну програму. Виконували і старі хіти «Night of a Hunter», «This is War», «Hurricane», і пісні з нового альбому «America».

Усі знають, що брати Лето спілкуються зі своїми фанатами дуже близько. Підтвердженням цього є Camp Mars. Так от, під час концерту Джаред постійно запрошував на сцену людей із залу, під час останньої пісні разом із ним стояв цілий натовп. Я думаю, що це дуже гідна винагорода для тих, хто купив квитки у Golden Fan і вистояв у черзі кілька годин (ті, хто хотів бути ближче до сцени займали чергу біля входу з 16:00).

Як повідомили багато медіа з посиланням на Instagram Джареда, учасники гурту прогулялися Києвом напередодні увечері та проїхалися в автобусі. Сам фронтмен розказав, що він був на Поштовій площі та запроновував перейменувати міст Патона в міст Лето: «Вчора я гуляв на Поштовій площі і бачив міст. Як він називається? Міст Патона? Знаєте, це мій міст, його потрібно перейменувати в Міст Лето».

Різновікова категорія людей, що прийшли на концерт вражала. Поряд зі мною стояли дівчата-школярки і 2 майже 40-річні жінки. Такий собі зв’язок поколінь – і це прекрасно.

Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було. Фото: Юрій Стефаняк

Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було. Фото: Юрій Стефаняк

Це із хорошого. Але були і уже дивні випадки.

Мужик у сорочці, який намагався повернути усіх на сидячі місця – це просто жесть. Сподіваюся, що йому не сподобалося, і він більше ніколи не прийде жоден музичний захід. Бо купивши недорогий квиток на РОК(!!!)-концерт, ти маєш бути готовим, що студенти і школярі (а саме вони найчастіше купують недорогі квитки) будуть танцювати, а не сидіти 2 години на одному місці. Хочеш сидіти спокійно – іди у VIP-ложу. Це моя особиста думка, але думаю, що інші сусіди по сектору цього меломана її розділяють.

10-секундний виступ Івана Дорна. Що це було, мало хто зрозумів, але під час виконання «Walk on Water» Джаред Лето запросив із-за лаштунків на сцену Дорна, разом вони заспівали приспів, обнялися, і Дорн пішов назад. Як на мене, це було якось дивно, але може то така задумка).

Фан-зона – це фан-зона, і ніякі місця на трибунах не порівняються із нею. Це я для себе точно зрозуміла, адже перший раз була на концерті на секторі. Там, внизу, своя особлива атмосфера. Думаю, наступний концерт слухатиму тільки з фанки, і запасусь терпінням на черги і відтоптані ноги.

Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було. Фото: Юрій Стефаняк

Thirty Seconds to Mars у Києві: як це було. Фото: Юрій Стефаняк

Замість висновку

У мене уже давно є список музикантів, на чиї живі виступи я хочу потрапити. Минулого року вдалося почути Kasabian, позаминулого Сплін і The Subways. Цього року до мого done-list додалися і Thirty Seconds to Mars. Як писали деякі користувачі соцмереж: «За 30 секунд ми злітали до Марсу». І я погоджуюся, бо 2 годинний концерт пролетів занадто швидко і на одному подиху.

Перед останньою піснею Джаред Лето сказав, що вони уже вчетверте чи вп’яте в Україні, і що колись це буде 40-вий або 50-тий раз. Сподіваюся, що так воно і буде.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

То дорн так потихеньку й потрошку “виходить в люди” ☻

2018-05-04
Валентина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: