Thirty Seconds to Mars: майбутній концерт у Києві і не тільки

У березні цього року розпочнеться світовий тур американського рок-гурту «Thirty Seconds to Mars» на підтримку нового альбому. У рамках туру відбудеться концерт і в Україні. 30 квітня музиканти виступлять на сцені київського Палацу спорту.

Фото: www.axs.com

Фото: www.axs.com

На підтримку одного з попередніх альбомів «This is War» артисти встановили рекорд, провівши 300 концертів у рамках 2-річного світового туру. Для просування свого п’ятого альбому запланували тур з березня по вересень 2018 року та зняли оригінальне відео на пісню. Воно складається із фрагментів із 50 штатів Америки. Над створенням працювали 92 знімальні групи, які і зробили своєрідний портрет країни.

Гурт уже не вперше приїжджає в Україну з концертами. Особливим став їх виступ у 2014 році, коли музиканти, незважаючи на поради відмінити концерт у Києві через несприятливу політичну ситуацію, все ж не побоялися і зіграли для українських прихильників. Крім цього, соліст гурту пройшовся знаковими місцями кривавих подій на Майдані та висловив слова підтримки українському народу.

Фото: http://open.ua

Фото: http://open.ua

Того ж року під час промови на врученні Оскару Джаред Лето також згадав про Україну:

– Усім мрійникам світу, які дивляться це сьогодні, із таких місць, як Україна і Венесуела, я хочу сказати, що ми тут. І в той час, коли ви боретесь, щоб здійснити ваші мрії, щоб здійснити неможливе, ми думаємо про вас цього вечора.

Для тих, хто не зможе приїхати на концерти гурту, є інша можливість поспілкуватися із музикантами наживо. «Thirty Seconds to Mars» анонсували проведення з 11 по 13 серпня в Малібу (Каліфорнія, США) четвертого літнього табору «Camp Mars». Практика стирання бар’єрів між музикантами і прихильниками притаманна гурту ще із 1998 року, коли брати Лето тільки починали свій музичний шлях. Вони не користувалися послугами охорони, що дозволило встановити близький контакт із фанатами. До речі, Mars Army – це один з найбільших фан-клубів у світі. Його підрозділ Echelon навіть допомагає групі в організації концертів та промо. Квитки на «Camp Mars» надійшли у продаж з 22 січня, замовити їх можна на офіційному сайті https://summercampmars.com/. Програма табору дуже схожа на усім знайомі літні дитячі табори в Україні, тільки от за участі всесвітньовідомих виконавців.

Цього року гурту, заснованому колись як невеликий сімейний проект, виповнюється 20 років. За цей час склад змінювався, але брати Шеннон и Джаред і сьогодні залишаються його основою. Концерт 30 квітня буде єдиним виступом в Україні в рамках цього світового туру. Квитки уже наявні у продажу як на офіційній сторінці туру http://www.thirtysecondstomars.com/tour, так і на сайтах українських дистриб’юторів concert.ua, kontramarka.ua, karabas.com.

Що цікавого і оригінального приготували музиканти для концерту у Києві, побачимо уже 30 квітня. Репортаж про концерт обов’язково читайте на нашому сайті.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Джареду приветы передавайте

2018-02-03
По закону
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: